تاریخ انتشار: ۳۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان بهارستان از کشف بیش از ۸۰۰۰ حب قرص غیرمجاز خبر داد. سرهنگ واحد نور محمدی در گفت‌وگو با ایسنا، در این باره گفت: در پی کسب اخبار و اطلاعاتی مبنی بر نگهداری و خرید و فروش اقلام دارویی غیر مجاز و اعتیاد آور در یکی از عطاری‌های شهر نسیم شهر، […]

[ad_1]

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان بهارستان از کشف بیش از ۸۰۰۰ حب قرص غیرمجاز خبر داد.

سرهنگ واحد نور محمدی در گفت‌وگو با ایسنا، در این باره گفت: در پی کسب اخبار و اطلاعاتی مبنی بر نگهداری و خرید و فروش اقلام دارویی غیر مجاز و اعتیاد آور در یکی از عطاری‌های شهر نسیم شهر، رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان بهارستان قرار گرفت.

وی با اشاره به انجام تحقیق از سوی ماموران اظهارکرد: در این راستا مأموران پس از هماهنگی با مقام قضایی، موفق شدند در یک عملیات غافلگیرانه فروشنده اصلی قرص های غیرمجاز را در مخفیگاهش شناسایی و دستگیر کنند.

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان بهارستان با اشاره به بازرسی از انبار عطاری این فرد، گفت: ماموران در بازرسی از انبار مغازه ۸۴۰۰ حب قرص ترامادول و روان گردان به همراه آلات و ادوات استعمال مواد مخدر را کشف و ضبط کردند.

نورمحمدی با اشاره به بازجویی از متهم اصلی پرونده افزود: این فرد در مواجهه با ادله و شواهد و مستندات موجود لب به اعتراف گشوده و به بزه انتسابی اقرار کرد. 

وی با بیان اینکه در این پرونده دو تن دستگیر و یک دستگاه خودروی سواری متعلق به آنان نیز توقیف شد، گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شدند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس