تاریخ انتشار: ۲۷ خرد ۱۳۹۵

– رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سمنان از کشف ۷۰ کیلوگرم تریاک از سوی پلیس سمنان خبر داد و گفت : قاچاقچی اصلی این محموله سال قبل با ۱۳۵ کیلو تریاک دستگیر شده بود.

‌‌‌‌‌“گذارنیوز” :
سرهنگ خلیل نثاری روز چهارشنبه به ایرنا گفت : ماموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر استان از اقدامات گسترده اطلاعاتی از قاچاق محموله مواد مخدر از شیراز به مقصد سمنان با خبر شدند.
وی افزود : هماهنگی های لازم قضائی صورت گرفت و عملیات توقیف این محموله و دستگیری قاچاقچیان طرح ریزی شد.
به گفته این مسئول انتظامی تیم های عملیاتی پلیس مبارزه با موادمخدر بامداد امروز در محور سرخه- سمنان مستقر شدند و به کنترل خودروهای عبوری پرداختند.
نثاری ادامه داد : ساعت حوالی هشت صبح بود که تریلی حامل موادمخدر توسط ماموران انتظامی شناسایی و در اقدامی سریع توقیف شد.
وی به دستگیری ۲ نفر در این عملیات اشاره و خاطرنشان کرد : خودروی تریلی به همراه متهمان برای بررسی بیشتر به اداره پلیس منتقل شد.
به گفته سرهنگ نثاری در بازدید از این خودرو که فاقد هر گونه محموله کالایی بود، ۴۲ بطری نوشابه خانواده حاوی ۷۰ کیلو گرم تریاک کشف شد.
این مسئول انتظامی یادآور شد : قاچاقچی اصلی این محموله جوانی ۳۲ ساله و سابقه دار است که سال گذشته توسط ماموران انتظامی سمنان با ۱۳۵ کیلو تریاک در رباط کریم شناسایی و دستگیر شده بود.
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان سمنان هوشیاری و سرعت عمل ماموران انتظامی که در این عملیات شرکت داشتند را تحسین و تاکید کرد : ریشه کنی معضل بزرگ موادمخدر و آسیب های آن ، عزم همگانی و تلاشی دلسوزانه می خواهد که در این میان سهم و نقش خانواده ها در پیشگیری از آلودگی نسل جوان جامعه بسیار حائز اهمیت است.
۶۰۲۶/

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس