تاریخ انتشار: ۲۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] فرمانده انتظامی شهرستان بندر لنگه از کشف دو هزار و ۳۵۲ثوب البسه خارجی قاچاق به ارزش دو میلیارد و ۱۱۶ میلیون ریال در شهرستان خبر داد. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ محمود حافظی گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر انتقال محموله البسه قاچاق به وسیله دو دستگاه […]

[ad_1]

البسه قاچاق

فرمانده انتظامی شهرستان بندر لنگه از کشف دو هزار و ۳۵۲ثوب البسه خارجی قاچاق به ارزش دو میلیارد و ۱۱۶ میلیون ریال در شهرستان خبر داد.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ محمود حافظی گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر انتقال محموله البسه قاچاق به وسیله دو دستگاه خودروی پژو در یکی از روستاهای بندر لنگه ماموران پلیس بلافاصله به محل اعزام شدند و ضمن شناسایی محل و مشاهده خودروها دستور ایست دادند.

او با اشاره به اینکه راننده خودروها بدون توجه به فرمان پلیس به سمت محورهای خاکی اطراف متواری شدند، افزود: طی تعقیب و گریز به عمل آمده راننده ها با رها کردن خودرو از محل متواری و مأموران در بازرسی از خودروهای مذکور، دو هزار و ۳۵۲ ثوب البسه خارجی قاچاق به ارزش دو میلیارد و ۱۱۶ میلیون ریال کشف کردند .

فرمانده انتظامی شهرستان بندر لنگه با اشاره به اثرات سوء قاچاق بر اقتصاد کشور، گفت: شهروندان در صورت اطلاع از فعالیت قاچاقچیان، مراتب را هر چه سریعتر به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند تا نسبت به دستگیری هنجار شکنان در سریعترین زمان اقدام شود.

۱۰۵۱۰۵

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس