تاریخ انتشار: ۱۳ ارد ۱۳۹۵

مراغه – ایرنا – فرمانده انتظامی مراغه گفت: شش کیلو گرم مواد مخدر از نوع گراس در این شهرستان کشف و یک نفر دستگیر شد.

به گزارش‌‌‌‌‌به گزارش “گذارنیوز” به نقل از روز دوشنبه معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی مراغه، سرهنگ سهراب رحیم زاده افزود: با تحقیقات فنی از فعالیت شخصی به هویت معلوم در یکی از روستاهای اطراف شهرستان که مبادرت به فروش مواد مخدر از نوع گراس و حشیش می‌کند، مطلع و موضوع در دستور کار عملیاتی این پلیس قرار گرفت.
وی اظهار کرد: در یک عملیات پلیسی نامبرده را در محل فعالیت دستگیر و در بازرسی از محل سکونت وی مقدار شش کیلو گرم گراس، ۲۷ گرم تریاک همراه با وسایل مصرف مواد کشف و متهم دستگیر و پس از تکمیل پرونده تحویل مراجع قضایی شد.
فرمانده انتظامی مراغه ادامه داد: این طرح در راستای تشدید مبارزه با قاچاق و توزیع مواد مخدر توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر انجام شده است.
رحیم زاده گفت: پلیس و دستگاه قضایی، با جدیت هر چه تمامتر با اخلال‌گران و برهم زنندگان امنیت اجتماعی و تهیه و توزیع کنندگان مواد مخدر برخورد و برای تحقق امنیت مطلوب، از هیچ کوششی فروگذار نمی کند.
وی از مردم خواست در صورت مشاهده هر گونه خرید و فروش مواد مخدر به پلیس ۱۱۰ گزارش کرده و پیشنهادات، انتقادات و تقدیرات خود را به شماره تلفن ۱۹۷ اطلاع دهند.
شهرستان مراغه با حدود ۲۵۰ هزار نفر جمعیت در ۱۴۷ کیلومتری جنوب تبریز مرکز آذربایجان شرقی واقع است.
۳۰۳۴/۸۰۲۳/۶۱۸۳

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس