تاریخ انتشار: ۰۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] فرمانده انتظامی شهرستان قدس از کشف سوله دپوی لوازم خانگی قاچاق در این شهرستان خبر داد. سرهنگ حجت اله کرمی زند در گفت‌وگو با ایسنا در این باره گفت: چندی پیش به دنبال دریافت گزارش‌هایی مبنی بر ورود کالای آشپزخانه قاچاق و تقلبی به شهرستان قدس و بسته بندی  آنان با نام تجاری تقلبی […]

[ad_1]

فرمانده انتظامی شهرستان قدس از کشف سوله دپوی لوازم خانگی قاچاق در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ حجت اله کرمی زند در گفت‌وگو با ایسنا در این باره گفت: چندی پیش به دنبال دریافت گزارش‌هایی مبنی بر ورود کالای آشپزخانه قاچاق و تقلبی به شهرستان قدس و بسته بندی  آنان با نام تجاری تقلبی در یکی از انبار های این شهر، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان قدس قرار گرفت و در تحقیقات اولیه مشخص شد که سودجویان با تغییر شکل و بسته‌بندی  جدید قصد فروش آن را در بازار دارند.

فرمانده انتظامی شهرستان قدس با بیان اینکه ماموران مبارزه با قاچاق کالای پلیس آگاهی موفق شدند در مدت زمان کوتاهی مکان این انبار را در اطراف شهرستان قدس مورد شناسایی قرار دهند، گفت: در ادامه و پس از هماهنگی و اخد مجوز از مقام قضائی  ماموران وارد این انبار شده و در بازرسی از انبار مشاهده کردند که کالاهای دپو شده ساخت کشور چین بوده و از کیفیت بسیار پایینی برخوردار هستند. 

کرمی‌زند ادامه داد:‌ افراد فرصت طلب در این مکان با نصب برچسب یک شرکت معتبر داخلی و بسته بندی قصد فروش این اجناس در بازار را داشتند.

فرمانده انتظامی شهرستان قدس با بیان اینکه تخلف این واحد صنفی توسط مراجع ذیصلاح تایید شد، ادامه داد:  در این سوله بالغ بر ۱۵هزار عدد انواع ظروف آشپزخانه به ارزش ۱۰ میلیارد ریال قرار داشت که تمامی آنها توقیف و واحد صنفی متخلف نیز پلمب شد.

 

 کرمی زند با اشاره به اینکه در این عملیات پلیس یک نفر دستگیر شد،تصریح کرد: متهم که به طرز ماهرانه‌ای اقدام به جعل مدارک گمرکی کرده بود پس از مواجهه با ادله و مستندات موجود و محرز شدن جعل مدارک چاره‌ای جز اعتراف ندید و به جرم خود اعتراف کرد.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس