تاریخ انتشار: ۲۱ ارد ۱۳۹۵

قم- ایرنا – مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قم از کشف سه دستگاه ژانراتور برق قاچاق در این استان خبر داد.

‌‌‌‌‌“گذارنیوز” :
به گزارش ایرنا، به نقل از روایط عمومی تعزیرات حکومتی استان مهدی ریاضی در گفت وگویی اظهار داشت: طبق اعلام پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز به این اداره کل ماموران این یگان درمحورهای مواصلاتی استان به یک دستگاه کامیون مظنون و در بازرسی از آن سه دستگاه ژنراتور برق و یک دستگاه موتور خودرو کشف و به علت ناتوانی راننده در ارائه مدارک و مستندات مثبته گمرکی کالای مکشوفه به عنوان قاچاق توقیف و پرونده قاچاق در این زمینه تشکیل و جهت رسیدگی به شعبه ویژه مبارزه با قاچاق کالا و ارز این اداره کل ارجاع شد.
وی تصریح کرد: رئیس شعبه با توجه به گزارش یگان کاشف و دفاعیات بلاوجه متهم وی را به مبلغ ۱۹۸ میلیون و ۸۱۵ هزار و ۸۹۵ ریال جزای نقدی و ضبط کالا به نفع دولت محکوم کرد.
مدیرکل تعزیرات حکومتی قم همچنین با بیان اینکه با اعلام پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز به این اداره کل ماموران در محورهای مواصلاتی استان به یک دستگاه کامیون مظنون و در بازرسی از آن مقادیری پوشاک و البسه که به طرز ماهرانه ای در جوف بار جاسازی شده بود را کشف نمودند.
ریاضی همچنین خاطرنشان کرد: شعبه با توجه به گزارش مرجع شاکی و اخذ دفاعیات متهم وی را علاوه بر ضبط کالای مکشوفه به مبلغ سیصد و ۱۸ میلیون و یازده هزار و ۷۱۶ ریال جزای نقدی در حق صندوق دولت محکوم نمود.
۷۴۰۳/ ۶۱۳۳/

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس