تاریخ انتشار: ۱۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس محیط زیست سردشت گفت: متخلفان به محض مشاهده مأموران اقدام به فرار کرده و امکان دستگیری آنها فراهم نشد. خالد بایزیدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در پیرانشهر گفت: در پی گزارشات مردمی مبنی بر تخلف صید ماهی با موتور برق توسط عده‌ای از صیادان متخلف در منطقه حفاظت شده میرآباد، مأموران یگان […]

[ad_1]

رئیس محیط زیست سردشت گفت: متخلفان به محض مشاهده مأموران اقدام به فرار کرده و امکان دستگیری آنها فراهم نشد.

خالد بایزیدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در پیرانشهر گفت: در پی گزارشات مردمی مبنی بر تخلف صید ماهی با موتور برق توسط عده‌ای از صیادان متخلف در منطقه حفاظت شده میرآباد، مأموران یگان حفاظت محیط زیست بلافاصله به محل اعزام شدند.


رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان سردشت افزود: متخلفان به محض مشاهده مأموران یگان حفاظت محیط زیست با جا گذاشتن ادوات صید اقدام به فرار کرده که باتوجه به وضعیت توپوگرافی و پوشش متراکم منطقه امکان دستگیری آنها فراهم نشد.


بایزیدی گفت: ادوات کشف شده از متخلفان که شامل یک‌دستگاه موتور برق، یک عدد توری مخصوص جمع‌آوری ماهیان و ۵۰ قطعه ماهی زردپر رودخانه‌ای بود برای پیگیری و تشکیل پرونده تخلف در صورت شناسایی و سیر مراحل قانونی به اداره حفاظت محیط زیست شهرستان سردشت ارجاع شد.


 وی گفت: باستناد تبصره ۳ ماده ۱۲ قانون شکار و صید، هرگونه صید با وسایل و طرق غیرمجاز ممنوع بوده و با متخلفین برابر قوانین و مقررات برخورد خواهد شد.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس