تاریخ انتشار: ۲۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] پیش از تمرین امروز تیم فوتبال استقلال یک راس گوسفند قربانی شد. به گزارش ایسکانیوز، آخرین تمرین تیم فوتبال استقلال قبل از دیدار مقابل ماشین‌سازی از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه در زمین شماره دو ورزشگاه آزادی برگزار شد. قبل از شروع تمرین یک راس گوسفند زیر پای بازیکنان قربانی شد و آبی‌پوشان به […]

[ad_1]

پیش از تمرین امروز تیم فوتبال استقلال یک راس گوسفند قربانی شد.

به گزارش ایسکانیوز، آخرین تمرین تیم فوتبال استقلال قبل از دیدار مقابل ماشین‌سازی از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه در زمین شماره دو ورزشگاه آزادی برگزار شد.

قبل از شروع تمرین یک راس گوسفند زیر پای بازیکنان قربانی شد و آبی‌پوشان به این شکل سعی کردند خود را پیش از دیدار با تراکتورسازی تبریز شارژ روحی کنند.

* فردین معصومی که یکی از کشتی‌گیران سابق تیم ملی محسوب می‌شود امروز در تمرین آبی‌پوشان حاضر شد و علیرضا منصوریان با وی برخورد گرمی داشت.

* نصرالله عبداللهی در تمرین امروز آبی‌پوشان حاضر بود و به همراه بهتاش فریبا نظاره‌گر برنامه‌های تاکتیکی آبی‌پوشان شد.

* دکتر نوروزی رئیس کمیته پزشکی باشگاه استقلال امروز در محل تمرین آبی‌پوشان حاضر بود و برنامه‌های تاکتیکی استقلالی‌ها را نظاره کرد.

* از آنجایی که اردوی آبی‌پوشان از ساعت ۱۳ و ۳۰ امروز در هتل المپیک آغاز شده است کادر فنی تیم استقلال در لابی هتل بازی دو تیم منچستر یونایتد و منچستر سیتی را تماشا کرد.

* امین حاج‌محمدی و آرش افشین که امروز از فهرست ۱۸ نفره آبی‌پوشان خط خوردند در تمرین حضور داشتند.

* در ابتدای تمرین امروز بازیکنان به گرم کردن بدن‌های خود پرداخته و سپس در قالب گروه‌های مختلف اقدام به پاسکاری کردند. در بخش بعدی فوتبال درون‌تیمی در دستور کار شاگردان منصوریان قرار گرفت.

* با توجه به برگزاری اردوی آبی‌پوشان در هتل المپیک بازیکنان بعد از پایان تمرین راهی اردو خواهند شد.

۶۰۳/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس