تاریخ انتشار: ۱۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] چهار نماینده ایران در روز دوم و پایانی رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی جوانان جهان که در ماکون فرانسه در حال برگزاری است، به دیدار رده بندی راه پیدا کردند. به گزارش ایسکانیوز، در پایان مرحله مقدماتی این رقابت ها چهار نماینده کشتی فرنگی ایران به دیدار رده بندی راه یافتند و امشب برای […]

[ad_1]

مسابقات کشتی فرنگی در بازیهای المپیک ریو ۲۰۱۶

چهار نماینده ایران در روز دوم و پایانی رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی جوانان جهان که در ماکون فرانسه در حال برگزاری است، به دیدار رده بندی راه پیدا کردند.

به گزارش ایسکانیوز، در پایان مرحله مقدماتی این رقابت ها چهار نماینده کشتی فرنگی ایران به دیدار رده بندی راه یافتند و امشب برای کسب مدال برنز به روی تشک می روند.
نتایج کشتی گیران کشورمان در پیکارهای امروز به این شرح است:
میثم دلخانی در وزن ۵۵ کیلوگرم در دور نخست به مصاف هلاری ماگیسالو از کشور استونی رفت و در مدت زمان یک دقیقه و ۲۹ ثانیه با ضربه فنی به برتری رسید.
وی در دور بعد نیز آرتور پتروسیان از روسیه را با نتیجه ۲ بر یک شکست داد و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت.
دلخانی در دور سوم و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه ۱۵ بر ۷ از سد یرنور فیداخمتوف از قزاقستان گذشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد.
وی در این مرحله مقابل یو نامبا از ژاپن با نتیجه ۷ بر صفر شکست خورد و به دیدار رده بندی رفت.
محمد مراد الیاسی در وزن ۶۶ کیلوگرم در دور اول مقابل تانتینا از فرانسه که از حمایت هموطنان خود برخوردار بود به روی تشک رفت و در پایان موفق شد با نتیجه ۴ بر ۲ به برتری دست یابد و راهی مرحله یک هشتم نهایی این رقابت ها شود.
نماینده وزن ۶۶ کیلوگرم ایران در دور بعد به مصاف فریلوور از سوییس رفت و در پایان ۶ بر صفر به برتری رسید و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد.
الیاسی در این مرحله با نتیجه ۹ بر صفر ایشوا هو از چین را شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد.
وی در این مرحله مقابل راماز زوئیدزه از گرجستان را با نتیجه ۷ بر ۵ شکست خورد و راهی دیدار رده بندی شد.
آرمان علیزاده در وزن ۸۴ کیلوگرم پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف سونیل کومار از هند رفت و با ضربه فنی به برتری رسید و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد.
وی در دور بعد مقابل اسلام عباس اف از آذربایجان با نتیجه ۱۴ بر ۶ شکست خورد. اما با حضور این کشتی گیر در دیدار فینال، علیزاده به گروه بازنده ها رفت.
علیزاده در این مرحله لوکاس استوداچر از اتریش را با نتیجه ۱۰ بر ۲ شکست داد و راهی دیدار رده بندی شد.
علیزاده برای کسب مدال برنز باید با والاس دوبرووین از روسیه پیکار کند.
امین میرزازاده نیز در وزن ۱۲۰ کیلوگرم پس از استراحت در دور نخست در دور دوم و در مرحله یک هشتم نهایی مقابل زویادی پاتاریدزه از گرجستان به روی تشک رفت و در پایان با نتیجه ۴ بر یک شکست خورد، اما با توجه به حضور کشتی گیر گرجستانی در دیدار فینال، میرزازاده به مرحله شانس مجدد رفت.
وی در این مرحله گامزات خان اسرافیلوف از آذربایجان را با نتیجه ۸ بر صفر شکست داد و راهی دیدار رده بندی شد. میرزازاده نیز برای کسب عنوان سومی و مدال برنز با نماینده مجارستان مبارزه خواهد کرد.
۶٠١/۶٠١

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس