تاریخ انتشار: ۳۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس اتحادیه کشوری طلا و جواهر گفت: بازار طلا طی چند وقت اخیر آرام بوده و با نوسان شدیدی همراه نبوده است. محمد کشتی آرای، رئیس اتحادیه کشوری طلا و جواهر در گفت و گو با ایسکانیوز درباره وضیت بازار طلا در اولین روز هفته گفت: به طور متوسط قیمت جهانی طلا نسبت به […]

[ad_1]

رئیس اتحادیه کشوری طلا و جواهر گفت: بازار طلا طی چند وقت اخیر آرام بوده و با نوسان شدیدی همراه نبوده است.

محمد کشتی آرای، رئیس اتحادیه کشوری طلا و جواهر در گفت و گو با ایسکانیوز درباره وضیت بازار طلا در اولین روز هفته گفت: به طور متوسط قیمت جهانی طلا نسبت به هفته گذشته با ۶ دلار افزایش همراه بود که این افزایش به نوعی تاثیربسیار کمی را بر روی قیمت طلا در بازار گذاشته است.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: هفته گذشته قیمت هر انس طلا ۱۳۳۶ دلار بود اما اکنون قیمت این کالا تا ۱۳۴۲ دلار افزایش داشته است.

کشتی آرای به قیمت سکه در بازار اشاره کرد و گفت:هفته گذشته قیمت هر قطعه سکه ۱ میلیون و ۱۳۰ هزار تومان بود اما در روز جاری با ۱۵ تومان کاهش همراه بوده و اکنون به ۱ میلیون و ۱۱۵ هزار تومان رسیده است.

رییس اتحادیه صادرکنند’ان طلا و جواهر گفت: قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱۱۴ هزار تومان بود که در حال حاضر گرمی ۵۰۰ تومان کاهش پیدا کرده و به گرمی ۱۱۳ هزار و ۵۰۰ تومان رسیده است.

وی با بیان اینکه بازار کنونی طلا و سکه کاملا آرام است، گفت: نوسان قیمت طلا در دو هفته اخیر به حداقل رسیده و این در حالی است که هفته گذشته قیمت طلا در جهانی نوسان شدیدی داشت اما در حال حاضر ۱۰ روز است که بازار طلا آرام بوده و با نوسانی همراه نبوده است.

رییس اتحادیه صادرکنندگان طلا و جواهر گفت: قیمت دلار در بازار روز گذشته نیز ثابت بوده و هیچ گونه تاثیری را در بازار طلا نگذاشته بود.

وی در پایان پیش بینی خود را از وضعیت بازار طلا تا پایان هفته اینگونه بیان کرد: به دلیل اینکه کشورهای غربی در تعطیلات به سر می برند بسیاری از فعالیت های مالی کاهش پیدا کرده در نتیجه براساس پیش بینی ها تا هفته آینده قیمت طلا تغییر آنچنانی نخواهد داشت و درشرایط فعلی باقی خواهد ماند.

۶۰۱/۴۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس