تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] منابع نظامی یمن با تأکید بر انهدام یک ناو جنگی امارات توسط در تنگه باب المندب توسط ارتش یمن، اعلام کرد کردند در جریان این حمله موشکی، ۲۲ نظامی اماراتی کشته شدند. به گزارش ایلنا به نقل از المسیره، یگان موشکی ارتش یمن، روز شنبه یک فروند کشتی نظامی اماراتی سویفت (Swift) را در […]

[ad_1]

منابع نظامی یمن با تأکید بر انهدام یک ناو جنگی امارات توسط در تنگه باب المندب توسط ارتش یمن، اعلام کرد کردند در جریان این حمله موشکی، ۲۲ نظامی اماراتی کشته شدند.

به گزارش ایلنا به نقل از المسیره، یگان موشکی ارتش یمن، روز شنبه یک فروند کشتی نظامی اماراتی سویفت (Swift) را در سواحل «المخا» هدف قرار داد و منهدم کرد.


ارتش امارات ضمن تایید این خبر، مدعی شده است که این حمله موشکی تلفاتی جانی نداشته است.


در حالی‌که، یک منبع نظامی یمنی اعلام کرد، پس از عملیات رصد و ردیابی، ارتش یمن با یک موشک کیفی ناو جنگی امارات را هدف قرار داده و منهدم کردند.


این منبع تأکید کرد، این حمله موشکی به کشته شدن ۲۲ تفنگدار دریایی امارات منجر شد.


ارتش یمن نیز در بیانیه‌ای اعلام کرد: «یک ناو جنگی اماراتی هنگامی که  به ساحل المُخا نزدیک می‌شد، هدف حملات موشکی قرار گرفت و به‌طور کامل منهدم شده است.»


در مقابل، ارتش امارات در بیانیه‌ای که توسط «وام»، خبرگزاری رسمی این کشور منتشر شد، مدعی شده است: «این قایق در سفری عادی از عدن به‌سوی جنوب بوده است.»


امارات همچنین از آغاز تحقیقات دراین‌باره خبر داد.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس