تاریخ انتشار: ۳۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] علی عباس فلاحتی مطلق در گفت و گوی اختصاصی با ایلنا از یاسوج گفت: شایعات زیادی در ارتباط با فاجعه کانون اصلاح و تربیت مادوان یاسوج در جامعه و فضاهای مجازی منتشر شده که هیچکدام صحت نداشته و کذب است. وی با بیان برخی از این شایعات مانند کشته شدن سرباز ضارب […]

[ad_1]

علی عباس فلاحتی مطلق در گفت و گوی اختصاصی با ایلنا از یاسوج گفت: شایعات زیادی در ارتباط با فاجعه کانون اصلاح و تربیت مادوان یاسوج در جامعه و فضاهای مجازی منتشر شده که هیچکدام صحت نداشته و کذب است.


وی با بیان برخی از این شایعات مانند کشته شدن سرباز ضارب توسط افسر نگهبان وقت را بی اساس خواند و اظهار داشت: اینکه گفته می‌شود سرباز ضارب از گچساران به یاسوج تبعید شده هم از شایعاتی است که از اساس کذب است.


مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی کهگیلویه و بویراحمد افزود: سرباز ضارب حدود ۷ ماه خدمت کرده و به هیچ عنوان از گچساران به یاسوج تبعید نشده و از ابتدای خدمت در این شهر خدمت سربازی کرده است.


فلاحتی مطلق از پیگیری های ویژه دستگاه‌های مرتبط در ارتباط با فاجعه کشته شدن ۳ سرباز بدست سرباز دیگر در کانون اصلاح و تربیت مادوان یاسوج خبرداد.


وی گفت: اکیپ ویژه ای برای بررسی های لازم هم اکنون در یاسوج مستقر شده و بطور حتم پیگیری ها تا حصول دقیق نتیجه این فاجعه ادامه خواهد داشت.


مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی کهگیلویه و بویراحمد با تقدیر از تمامی کسانی که در پرونده این فاجعه تلاش کردند در جامعه آرامش برقرارشود، خاطرنشان کرد: پرونده هم اکنون از طریق دادسرای نظامی و دستگاه قضایی درحال پیگیری ویژه است.


فلاحتی مطلق افزود: مسئولان سازمان‌های زندان کشور نیز از لحظه وقوع فاجعه تاکنون درحال پیگیری و مشخص شدن دلایل این حادثه بوده اند و از هیچ کوششی برای مشخص شدن نتیجه و ایجاد آرامش کوتاهی نکرده که جای تقدیر دارد.


وی از حضور آیت الله سیدشرف الدین ملک‌حسینی نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری در منزل سربازان کشته شده در این فاجعه خبرداد.


مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تامینی کهگیلویه و بویراحمد گفت: خانواده‌های سربازان کشته شده همراهی‌های شایسته ای با مسئولان مختلف داشته اند که ما از این بزرگواران تشکر می کنیم.


فلاحتی مطلق در پایان افزود: نتیجه نهایی دلایل این حادثه هنوز مشخص نشده و بعد از مشخص شدن دلیل آن اطلاع رسانی می شود.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس