تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] کاپیتان تیم ملی فوتسال در نشست مطبوعاتی گفت: از اینکه قهرمان جهان را متوقف کرده ایم، بسیار خوشحالیم. به گزارش ایسکانیوز، محمد کشاورز-کاپیتان تیم ملی فوتسال درباره اینکه بعد از شکست فوتسال تیم ملی ایران چه احساسی داشت، گفت: بعد از پیروزی همه چی عالی و فوق العاده بود.خوشحالیم که توانستیم قهرمان جهان را […]

[ad_1]

محمد کشاورز-کاپیتان تیم ملی فوتسال

کاپیتان تیم ملی فوتسال در نشست مطبوعاتی گفت: از اینکه قهرمان جهان را متوقف کرده ایم، بسیار خوشحالیم.

به گزارش ایسکانیوز، محمد کشاورز-کاپیتان تیم ملی فوتسال درباره اینکه بعد از شکست فوتسال تیم ملی ایران چه احساسی داشت، گفت: بعد از پیروزی همه چی عالی و فوق العاده بود.خوشحالیم که توانستیم قهرمان جهان را متوقف کنیم. کار ما هنوز ادامه دارد و باید تلاش کنیم تا در مراحل بالاتر حضور داشته باشیم. اما در خصوص این اتفاق بسیار خوشحالیم.

وی در پاسخ به این سوال که نظرتان درباره حواشی بازی ایران و برزیل و تقسیم کردن شادی بازیکنان ایران با فالکائو چیست، گفت: فالکائو یک اسطوره برای من و تمام هم تیمی هایم است. برای مردم کشورم قابل احترام بوده و مطمئنم جهان دلش برای هنر نمایی این بازیکن تنگ می شود. او در آخرین بازی اش بسیار ناراحت بود و بازیکنان تیم ملی فوتسال ایران برای دلداری به سمت وی رفتند و او را به هوا انداختند. در واقع بازیکنان ایران با این حرکت نشان دادند که ورزش فقط برد و باخت نیست و ملی پوشان با این حرکت، اوج دوستی و احساس صمیمیت را انجام دادند. از وی بابت تمام زحماتی که برای فوتسال دنیا کشیده است، تشکر می کنیم.

۶۰۲/۶۰۴

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس