تاریخ انتشار: ۱۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] کاپیتان تیم ملی فوتسال کشورمان گفت: امیدوارم اسپانسر پیراهن تیم ملی فوتسال هم به‌مانند تیم ملی فوتبال عوض شود. به گزارش ایلنا، محمد کشاورز در حاشیه مراسم بدرقه ملی‌پوشان فوتسال در جمع خبرنگاران گفت: خیلی خوشحالم که امروز بزرگان فوتبال و فوتسال را در سالن می‌بینم. حضور بزرگان فوتسال در سالن روحیه ما ملی‌پوشان […]

[ad_1]

کاپیتان تیم ملی فوتسال کشورمان گفت: امیدوارم اسپانسر پیراهن تیم ملی فوتسال هم به‌مانند تیم ملی فوتبال عوض شود.

به گزارش ایلنا، محمد کشاورز در حاشیه مراسم بدرقه ملی‌پوشان فوتسال در جمع خبرنگاران گفت: خیلی خوشحالم که امروز بزرگان فوتبال و فوتسال را در سالن می‌بینم. حضور بزرگان فوتسال در سالن روحیه ما ملی‌پوشان را چند برابر کرد و ان‌شاءالله بتوانیم در مسابقات جام جهانی توقعات را برآورده کنیم. ما خوب می‌دانیم که توقعات از این تیم زیاد است.


وی افزود: این مراسمی که برگزار شد به‌نوعی مراسم خداحافظی با ملی‌پوشان است که من بابت برگزاری آن از مسئولان فدراسیون تشکر می‌کنم. به‌هر حال آنها زحمت کشیدند و این مراسم را ترتیب دادند و ما خیلی خوشحال شدیم که بزرگان فوتسال را در جمع خودمان دیدیدم.


کاپیتان تیم ملی فوتسال کشورمان در پاسخ به این پرسش که آیا ملی‌پوشان فوتسال هم دوست نداشتند اسپانسر البسه تیم‌شان آدیداس باشد، گفت: در این مورد بهتر است از آقای تاج سؤال کنید، اما من امیدوارم اسپانسر تیم ملی فوتسال هم به‌مانند تیم ملی فوتبال عوض شود، چرا که باید شأن و شخصیت تیم ملی فوتسال در مسابقات جام جهانی حفظ شود. 


کشاورز در پایان راجع به مقایسه‌هایی که در خصوص مسائل مالی بین فوتبالیست‌ها و فوتسالیست‌ها می‌شود، یادآور شد: ما هیچ وقت خودمان را با فوتبالیست‌ها مقایسه نمی‌کنیم و شخصاً از در آمدی که در فوتسال دارم، راضی هستم. 


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس