تاریخ انتشار: ۰۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا، سیداحمد سیدی سرپرست اداره کل تامین اجتماعی خراسان شمالی در نشست خبری مدیران زیر مجموعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی به حرکت تامین اجتماعی استان در راستای نگرش ها و سیاست های دولت تدبیر و امید اشاره کرد و گفت: در این راستا سازمان تامین اجتماعی در تصمیم […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا، سیداحمد سیدی سرپرست اداره کل تامین اجتماعی خراسان شمالی در نشست خبری مدیران زیر مجموعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی به حرکت تامین اجتماعی استان در راستای نگرش ها و سیاست های دولت تدبیر و امید اشاره کرد و گفت: در این راستا سازمان تامین اجتماعی در تصمیم گیری و تصمیم سازی و اقدامات بر اساس نگاه و نگرش عقلایی، منطقی و بدور از عوام فریبی و بر اساس واقعیت ها، فرصت ها و پتانسیل های کشوری پیش رفته است.


وی افزود: سازمان تامین اجتماعی با بهره گیری از پیام دولت یازدهم به سازماندهی برنامه های تامین اجتماعی براساس ماموریت سازمانی که در رفاه نظام جامع رفاه تامین اجتماعی پوشش بیمه ای و حمایت از نیروهای شاغل و فعال در بخش های مختلف جامعه است قدم برداشته است.


سیدی به حمایت های خوب  دولت به جامعه کارگران ، کارفرمایان و مستمری بگیران اشاره کرد و تمام این حمایت ها را براساس منطق ونگاه و نگرش مثبت برشمرد.


وی یکی از اقدامات بسیار خوب دولت یازدهم برای اولین بار طول عمر نظام جمهوری اسلامی در سازمان تامین اجتماعی را انتخاب مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از بدنه کارشناسی و مدیریتی این سازمان اعلام کرد.


وی همچنین شورای تدوین راهبردی برنامه های سازمان تامین اجتماعی در شهریورماه ۹۳ وافتتاح دبیرخانه شورای عالی تدوین برنامه راهبردی سازمان را از دستاوردهای مثبت دولت تدبیر و امید در سازمان تامین اجتماعی ذکر کرد.


سرپرست اداره کل تامین اجتماعی‌خراسان‌شمالی با اشاره به بیش از ۵ هزارمیلیارد تومان کسری بودجه سازمان تامین اجتماعی در سال ۹۲، اظهارکرد: در راستای اجرای برنامه های عملیاتی در پایان اسفند ۹۳ ، تمامی کسر بودجه سال ۹۲ جبران شد و  علاوه برآن تمام افزایش حقوق مستمری بگیران بر اساس بودجه سال ۹۳ انجام شد.


تامین اجتماعی خراسان شمالی


وی افزود: درحال حاضر هیچگونه بدهی سازمان تامین اجتماعی به مخاطبین خود در پایان سال ۹۳و ۹۴ ندارد.


سیدی به اجرای طرح تفکر سه جانبه گرایی در مدیریت سازمان تامین اجتماعی در دولت تدبیر و امید اشاره کرد وخاطرنشان شد: هر چقدر به تفکر سه جانبه گرایی در سازمان تامین اجتماعی دولت، کارفرماین و بیمه شدگان باشد قطعا تخلفات کم خواهد شد.


سرپرست اداره کل تامین اجتماعی خراسان شمالی از افتتاح رسمی سایت اداره کل تامین اجتماعی، مدیریت درمان و اسناد پزشکی اداره کل تامین اجتماعی در هفته دولت  خبرداد وگفت: همچنین همایشی به مناسبت روزتکریم خانواده وتجلیل از بازنشستگان تامین اجتماعی با همکاری و مساعدت کانون های بازنشستگان استان در ۶ مهرماه در مرکز استان برگزار می شود.


وی در ادامه به تفاهم نامه کاهش مشکلات بیمه ای از سوی سازمان تامین اجتماعی گفت: با اعلام دکتر نوربخش مدیرعامل سازمان برای کاهش مشکلات بیمه خبرنگاران و اصحاب رسانه تفاهم نامه ای تدوین شده که امیدواریم تا پایان هفته از سوی دولت ابلاغ شود.


سیدی گفت: در اجرای تدوین برنامه‌های راهبردی طی ارزیابی انجام شده برای سال ۹۵ اداره کل تامین اجتماعی خراسان شمالی در سطح کشور رتبه دوم را کسب کرد.


وی اداره کل تامین اجتماعی خراسان شمالی را جز استان های تیپ سه اعلام کرد و افزود: در کشور ۶ استان دارای تیپ سه هستند؛ تیپ سه از ضعیف‌ترین شاخص‌های تامین اجتماعی برخوردار است با این شرایط اداره کل تامین اجتماعی خراسان شمالی از بین ۲۷ استان طی ارزیابی رتبه دو کشوری را کسب کرد.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس