تاریخ انتشار: ۰۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] محمد آریان‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در خرم‌آباد با اعلام این مطلب افزود: این بازرسی و ارزشیابی توسط هیات‌مرکزی گزینش وزارت کشور و بصورت سالیانه(دوره یک‌ساله) صورت میگیرد. وی اظهار داشت:  هسته گزینش استانداری لرستان با کسب ۹۱/۳ امتیاز از ۱۰۰ امتیاز رتبه خیلی خوب را کسب کرده است. […]

[ad_1]

محمد آریان‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در خرم‌آباد با اعلام این مطلب افزود: این بازرسی و ارزشیابی توسط هیات‌مرکزی گزینش وزارت کشور و بصورت سالیانه(دوره یک‌ساله) صورت میگیرد.


وی اظهار داشت:  هسته گزینش استانداری لرستان با کسب ۹۱/۳ امتیاز از ۱۰۰ امتیاز رتبه خیلی خوب را کسب کرده است.


مدیرکل هسته گزینش استانداری‌لرستان با بیان اینکه استانداری لرستان بیش از ۵ هزار نیرو در ۲۵ شهرداری و هزار و ۲۵۰ دهیاری و فرمانداری دارد، اظهار داشت: این هسته گزینش در گزینش نیروهای دهیاری‌ها، شهرداری‌ها، فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها اقدام به گزینش نیروهای در حال جذب کرده است.


آریان‌پور افزود: هسته گزینش استانداری طی دو سال گذشته با محوریت قرار دادن قوانین و ضوابط و با توجه به رسالت حقیقی گزینش در کشور توام با صداقت و شفافیت و تکریم ارباب رجوع  در عین قاطعیت و به دور از تنگ‌نظری و سهل‌انگاری تلاش کرده گزینش‌های دقیقی را انجام دهد.


مدیرکل هسته گزینش استانداری لرستان به کمبود نیرو در این هسته اشاره کرد و گفت: توجه به تقویت چارت نیروی انسانی و جبران کمبود نیرو در این هسته امری لازم است. 


وی تصریح کرد: هسته گزینش استانداری طی دو سال گذشته با محوریت قرار دادن قوانین و مقررات صداقت و شفافیت و تکریم ارباب رجوع به دور از تنگ نظری و سهل انگاری تلاش کرده گزینش های دقیقی را انجام دهد.


آریان پور تاکید کرد: استانداری لرستان بیش از ۵ هزار نیرو در ۲۵ شهرداری، و هزار و ۲۵۰ دهیاری و فرمانداری دارد.


 شایان ذکر است، این دوره برای سومین سال متوالی است که این هسته در ارزشیابی رتبه خیلی خوب و عالی را کسب می‌کند.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس