تاریخ انتشار: ۱۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] نمایندگان کشورمان در روز نخست مسابقات جودوی نوجوانان آسیا دو مدال برنز را از آن خود کردند. به گزارش ایلنا، دهمین دوره رقابت‌های جودوی نوجوانان آسیا امروز صبح با حضور ١۶۵ جودوکار از ٢۵ کشور در سالن راجیو گاندی شهر گوچی هند آغاز شد که تلاش نمایندگان کشورمان به کسب دو مدال برنز ختم […]

[ad_1]

نمایندگان کشورمان در روز نخست مسابقات جودوی نوجوانان آسیا دو مدال برنز را از آن خود کردند.

به گزارش ایلنا، دهمین دوره رقابت‌های جودوی نوجوانان آسیا امروز صبح با حضور ١۶۵ جودوکار از ٢۵ کشور در سالن راجیو گاندی شهر گوچی هند آغاز شد که تلاش نمایندگان کشورمان به کسب دو مدال برنز ختم شد.


وحید بریمانلو در وزن ۵۵- کیلوگرم با برتری مقابل احمد الحسینی از امارات و کاراکومان از هند راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. وی در این مرحله نتیجه را به مغولستان واگذار کرد و به گروه شانس مجدد رفت.


بریمانلو برای کسب مدال برنز جودوکاران لبنان و قزاقستان را شکست داد و برنز گرفت.


مهدی برغمدی در وزن ۶۶- کیلوگرم دور نخست استراحت داشت و سپس مقابل مان تام از ماکائو صاحبت پیروزی شد. وی در مرحله نیمه نهایی نتیجه را به میرزائف از قزاقستان وگذار و راهی گروه بازنده‌ها شد.


برغمدی در این مرحله لئو وی از چین تایپه را از پیش رو برداشت و به نشان برنز دست پیدا کرد.


محمد بریمانلو در وزن ۵۵- کیلوگرم همان دور نخست به ژاپن باخت و حذف شد. همچنین مهدی أیوبی در اولین دیدار به قزاقستان نتیجه را واگذار و از دور رقابت‌ها کنار رفت.


ضمن اینکه لیلا سیاهوشی بعد از استراحت در مرحله نخست مقابل نماینده اردن واگذار کرد. نماینده بانوان کشورمان برای کسب مدال برنز ابتدا نپال را شکست داد ولی به چین تاپیه باخت و در مکان پنجم ایستاد.


این رقابت‌ها فردا در اوزان سنگین پیگیری می‌شود.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس