تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] وزیر خارجه آمریکا با بیان این که ناتو ائتلافی علیه روسیه نیست اعلام کرد، واشنگتن به تلاش مشترک با مسکو برای احیای آتش‌بس در سوریه ادامه می‌دهد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از شبکه خبری روسیا الیوم، جان کری، وزیر خارجه آمریکا در سخنرانی عنوان داشت: ناتو علیه روسیه نیست بلکه خواهان همکاری با […]

[ad_1]

وزیر خارجه آمریکا با بیان این که ناتو ائتلافی علیه روسیه نیست اعلام کرد، واشنگتن به تلاش مشترک با مسکو برای احیای آتش‌بس در سوریه ادامه می‌دهد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از شبکه خبری روسیا الیوم، جان کری، وزیر خارجه آمریکا در سخنرانی عنوان داشت: ناتو علیه روسیه نیست بلکه خواهان همکاری با روسیه جهت حل چالش‌های مشترک است. پیمان ناتو خواهان تضعیف یا مهار روسیه یا دیگر کشورها در جهان نیست.

به گزارس ایسنا وزیر خارجه آمریکا تصریح کرد: با روسیه برای احیای آتش‌بس در سوریه تلاش می‌کنیم و آمریکا تمام تلاش خود را برای تحقق صلح در سوریه صرف می‌کند.

کری تصریح کرد: واشنگتن تلاش‌ها برای ایجاد شرایط ازسرگیری مذاکرات را صورت خواهد داد و روسیه و سوریه آنچه را که باید انجام دهند به خوبی می‌دانند.

وزیر خارجه آمریکا تاکید کرد:‌ آتش‌بس در سوریه باید شامل توقف پروازهای نظامی روسیه و سوریه در مناطق مشخص،‌ شود.

وی تصریح کرد که به نظر می‌رسد قدرت در میان بیش از یک قطب در جهان توزیع شده است.

کری خاطرنشان کرد: شراکت میان ایالات متحده و اروپا می‌تواند برای امنیت جهان مساله‌ای “اساسی” باشد. ارزش‌های بسیاری وجود دارد که اروپا و ایالات متحده می‌توانند در آن وجه اشتراک داشته باشند. اصلاح اتحادیه اروپا نیز مساله‌ای ضروری شده است.

۳۰۴/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس