تاریخ انتشار: ۲۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] کره شمالی یک روز پس از انجام پنجمین آزمایش هسته‌ای خود که جهان را شوکه کرده است، اعلام کرد که در برابر باج خواهی هسته‌ای آمریکا تسلیم نخواهد شد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از خبرگزاری فرانسه، روزنامه «رودونگ سینمون» ارگان حزب حاکم کره شمالی نوشت: کره شمالی هیچ گونه باج هسته‌ای به آمریکا […]

[ad_1]

کره شمالی یک روز پس از انجام پنجمین آزمایش هسته‌ای خود که جهان را شوکه کرده است، اعلام کرد که در برابر باج خواهی هسته‌ای آمریکا تسلیم نخواهد شد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از خبرگزاری فرانسه، روزنامه «رودونگ سینمون» ارگان حزب حاکم کره شمالی نوشت: کره شمالی هیچ گونه باج هسته‌ای به آمریکا نخواهد داد. آن روزها هرگز بازنخواهد گشت که آمریکا علیه کره شمالی بخواهد باج هسته‌ای یکجانبه بگیرد.

به گزارش تسنیم، این روزنامه افزود: آمریکا از پیشرفت‌های قابل توجه نظامی کره شمالی، خشمگین و برآشفته است.

پنجمین آزمایش هسته‌ای کره شمالی به قوی ترین آزمایش اتمی این کشور تبدیل شده است. اقدامات اخیر کره شمالی در توسعه برنامه هسته‌ای و آزمایش موشک‌های بالستیک با محکومیت بین المللی روبرو شده است.

شورای امنیت سازمان ملل روز جمعه موافقت کرد تا کار برای اعمال تحریم‌های جدید علیه کره شمالی را آغاز کند.

این روزنامه افزود: توسعه برنامه‌های هسته‌ای کره شمالی تنها با هدف بازدارندگی هسته‌ای برای دفاع از خود است. کره شمالی مانند مستعمره‌های آمریکا و فاحشه کثیف نیروهای خارجی یعنی رئیس جمهور کره جنوبی، مواضع خود را تغییر نخواهد داد.

۳۰۳۳۰۰

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس