تاریخ انتشار: ۰۵ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] ممنوعیت تردد موتورسیکلت نیز تا پایان محدودیت ترافیکی در جاده کرج – چالوس و بالعکس ادامه دارد. رئیس پلیس راه البرز از اعمال محدودیت ترافیکی ویژه تعطیلات پایان هفته در جاده های این استان خبرداد و گفت که جاده کرج – چالوس از روز چهارشنبه یک طرفه می شود. به گزارش ایرنا، سرهنگ رضا […]

[ad_1]

ممنوعیت تردد موتورسیکلت نیز تا پایان محدودیت ترافیکی در جاده کرج – چالوس و بالعکس ادامه دارد.

رئیس پلیس راه البرز از اعمال محدودیت ترافیکی ویژه تعطیلات پایان هفته در جاده های این استان خبرداد و گفت که جاده کرج – چالوس از روز چهارشنبه یک طرفه می شود.

به گزارش ایرنا، سرهنگ رضا اکبری، افزود: با برنامه ریزی های انجام شده، از ساعت ۱۴ روز چهارشنبه ۶مرداد ماه تا ساعت پنج صبح روز پنجشنبه هفتم مرداد ماه تردد وسایل نقلیه از سمت مرزن آباد به کرج ممنوع است.

وی ادامه داد: همچنین تردد وسایل نقلیه ازساعت ۱۸ روز چهارشنبه ۶ مرداد ماه تا ساعت پنج صبح روز پنجشنبه هفتم مرداد ماه از کرج به سمت مرزن آباد یک طرفه خواهد بود.

اکبری گفت : دراجرای این طرح روز جمعه هشتم مردادماه ازساعت ۱۹ تا ساعت یک بامداد روز شنبه نهم مرداد ماه تردد وسایل نقلیه از سمت میدان امیرکبیر کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است .

اکبری خاطرنشان کرد: تردد وسایل نقلیه در روز شنبه نهم مرداد ماه از ساعت ۱۳ تا ساعت پنج صبح روز یکشنبه ۱۰ مرداد ماه ازسمت کرج به مرزن آباد ممنوع می شود .

وی یادآور شد که همچنین درهمین روز تردد وسیله نقلیه از ساعت ۱۶ روز شنبه نهم مرداد ماه الی پنج صبح روز یکشنبه ۱۰ مرداد ماه ازمرزن آباد به سمت کرج یک طرفه خواهد بود .

رئیس پلیس راه استان البرز افزود: ممنوعیت تردد موتورسیکلت نیز تا پایان محدودیت ترافیکی در جاده کرج – چالوس و بالعکس ادامه دارد.

وی گفت: این ممنوعیت به دلیل تخلیه بار ترافیکی مسافران در حال بازگشت از سفر در این مسیر اجرا می شود.

وی به رانندگان توصیه کرد علاوه بر حفظ آرامش و رعایت نکات ایمنی، مقررات راهنمایی و رانندگی را مورد توجه قرار دهند.

این مسئول گفت: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه ناجا با شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ به صورت شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های کشور و آماده امدادرسانی به حادثه دیدگان احتمالی است.

استان البرز یک هزار و ۴۵۰ کیلومترآزادراه ، بزرگراه و راه اصلی و فرعی دارد و ۱۸ درصد ترافیک جاده ای کشور مربوط به راه های این استان است.

نیمی از جاده ۱۶۰کیلومتری کرج – چالوس درحوزه استحفاظی استان البرز قراردارد.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس