تاریخ انتشار: ۱۰ اسف ۱۳۹۳

از قرار معلوم حاشیه های جاسم کرار برای استقلال تمامی ندارد. سابقه کرار از حضور در تیم های لیگ برتری نشان از آن دارد که او همیشه به دنبال حاشیه بوده و گویی بدون حاشیه فوتبالش یک چیزی کم دارد. اعتراضات بی مورد به داوران و بازیکنان حریف، تا حالا کم کار دست او نداده […]

mohammad ayatiاز قرار معلوم حاشیه های جاسم کرار برای استقلال تمامی ندارد. سابقه کرار از حضور در تیم های لیگ برتری نشان از آن دارد که او همیشه به دنبال حاشیه بوده و گویی بدون حاشیه فوتبالش یک چیزی کم دارد.
اعتراضات بی مورد به داوران و بازیکنان حریف، تا حالا کم کار دست او نداده است. داوران لیگ برتری در این سالها با اخلاق و نوع بازی این هافبک عراقی به خوبی آشنا شده اند و در اکثر مواقع در مقابل رفتارهای زننده وی با کارتهای رنگی از او پذیرایی کرده اند.
به قدری این اعتراضات و بزرگنمایی های کرار ادامه پیدا کرد که کمیته انضباطی به دلیل تکرار و سابقه رفتارهای او تصمیم به محرومیت دو جلسه ای این هافبک ۲۷ ساله گرفت.
در آستانه بازی استقلال با گسترش فولاد در تبریز به یکباره اعلام شد که کرار می تواند در ترکیب تمیش حضور داشته باشد. موضوعی که باعث ناراحتی مسئولان تیم تبریزی شد. هرچند کرار از ابتدا در ترکیب تیمش قرار نگرفت و زمانی هم که به زمین رفت در حد و اندازه های بازی های گذشته خود ظاهر نشد و نتوانست گره ای از کار امیر قلعه نوعی را باز کند. اما پس از گذشت چند روز از تقابل استقلال و گسترش فولاد، کمیته انضباطی رای مجدد خود را اعلام کرد و از اینرو جاسم کرار را به سه جلسه محرومیت از همراهی استقلال محکوم کرد.
محرومیت های پی در پی کرار بی شک برای قلعه نوعی گران تر از همه تمام شده است. بطوریکه هرگاه کرار در ترکیب حضور نداشته کار تیمی در استقلال با مشکل مواجه بوده و در اکثر مواقع با عدم نتیجه گیری استقلال همراه شده است.
اما موضوعی که مدیران و سرمربی تیم و بسیاری از هواداران را بهت زده کرده، مصاحبه پس از صدور این حکم توسط کرار بود. مصاحبه ای که در آن کرار اعلام کرد حالا که استقلال نمی تواند حقم را بگیرد همان بهتر که فسخ قرارداد کنم و از تیم جدا شوم. بلافاصله پس از انتشار این مصاحبه عوامل باشگاه و بعضی طرفداران تیم به آن واکنش نشان دادند و برخی خواستار جدایی او از استقلال شدند و در همین راستا آنها معتقد بودند به قدری به این بازیکن بها داده شده که خود را محق می داند که هر حرفی را به زبان بیاورد.
به هر حال باید منتظر بود و دید که باشگاه چه تصمیمی در رابطه با این هافبک عراقی ناسازگار خواهد گرفت و آیا مدیرعامل و مخصوصا سرمربی تیم یک بار برای همیشه با او اتمام حجت یا قطع رابطه خواهند کرد یا با مسامحه و ببخش های همیشگی از کنار موضوع خواهند گذشت؟
نگارنده: محمد آیتی – روزنامه نگار

برچسب ها: برچسب‌ها, , , ,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس