تاریخ انتشار: ۱۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] بازیکن تیم والیبال بانک سرمایه گفت: هیچ کدام از ما به باخت مقابل کره شمالی فکر نمی‌کردیم و هم قسم شده بودیم که این بازی را ببریم. به گزارش ایسکانیوز از سایت فدراسیون والیبال، مهسا کدخدا بعد از عملکرد خوب مقابل تیم والیبال کره شمالی و پیروزی ۳ بر یک ایران در این دیدار […]

[ad_1]

والیبال.jpg

بازیکن تیم والیبال بانک سرمایه گفت: هیچ کدام از ما به باخت مقابل کره شمالی فکر نمی‌کردیم و هم قسم شده بودیم که این بازی را ببریم.

به گزارش ایسکانیوز از سایت فدراسیون والیبال، مهسا کدخدا بعد از عملکرد خوب مقابل تیم والیبال کره شمالی و پیروزی ۳ بر یک ایران در این دیدار ، گفت: بازی خیلی خوبی بود و همه بازیکنان با حداکثر انرژی و توان خود در این دیدار حاضر شدند.

وی ادامه داد: پیش از این دیدار با هم هم قسم شده بودیم که بهترین نمایش خود را داشته باشیم و در این دیدار برنده شویم. هیچ کدام از ما به باخت فکر نمی‌کردیم و خوشبختانه توانستیم به یک پیروزی خوب دست پیدا کنیم.

کدخدا افزود: در ست اول برخی اشتباهات تیمی منجر شد که از حریف عقب بیفتیم هر چند در ادامه اختلاف پوئن را جبران کردیم و در نهایت توانستیم با نتیجه نزدیک ست اول را واگذار کنیم. بازی اصلی تیم ما از ست دوم شروع شد.

بازیکن ملی‌پوش تیم بانک سرمایه با اشاره به اینکه آغاز خوبی در ست‌های دوم ، سوم و چهارم داشتند، گفت: توانستیم هر آنچه مربی و کادر فنی از ما خواسته بودند را در زمین پیاده کنیم و با دقت نظر و تلاش برنده بازی شویم.

کدخدا با ابراز رضایت از عملکرد خود، گفت: فکر می‌کنم آنچه نیاز بود را انجام دادم و مربی تیم هم از نمایش من رضایت داشت.

۶۰۷/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس