تاریخ انتشار: ۲۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] سخنگوی شورای نگهبان، درباره نحوه ورود این شورا به موضوع قراردادهای نفتی، توضیح داد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ “عباسعلی کدخدایی” سخنگوی شورای نگهبان، در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا شورای نگهبان می‌تواند به موضوع قراردادهای جدید نفتی ورود کند یا خیر، گفت: این قراردادها تصمیمی اجرایی در […]

[ad_1]

سخنگوی شورای نگهبان، درباره نحوه ورود این شورا به موضوع قراردادهای نفتی، توضیح داد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ “عباسعلی کدخدایی” سخنگوی شورای نگهبان، در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا شورای نگهبان می‌تواند به موضوع قراردادهای جدید نفتی ورود کند یا خیر، گفت: این قراردادها تصمیمی اجرایی در سطح دولت و هیأت وزیران بوده و بررسی آن‌ها اساساً در صلاحیت شورای نگهبان نیست.

وی افزود: ورود شورای نگهبان به موضوع قراردادهای نفتی، منوط به تصویب قانون مربوط به این قراردادها در مجلس است و تا زمانیکه قانونی مربوط به قرارداد نفتی در مجلس شورای اسلامی تصویب نشود و در قالب مصوبه این نهاد، به شورای نگهبان نرسد، این شورا، ورودی به موضوع نخواهد داشت.
سخنگوی شورای نگهبان تصریح کرد: وظایف و صلاحیت‌ها و حیطه مداخله شورای نگهبان، کاملاً مشخص است. این وظایف و صلاحیت‌ها فقط ناظر بر مصوباتی است که از سوی مجلس به این شورا می‌رسد اما این شورا نسبت به تصمیمات اجرایی در سطح دولت، مداخله‌ای نخواهد داشت.

۲۰۲/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس