تاریخ انتشار: ۱۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سخنگوی شورای نگهبان در کانال شخصی خود نوشت: بی‌لیاقتی اداره‌کنندگان حرمین شریفین نیم قرن قبل برای زنده‌یاد جلال آل‌احمد روشن شده بود و در همان سال‌ها او پیشنهاد بین‌المللی شدن اداره مکه و مدینه را داد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از خبرآنلاین، عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان مطلبی را درباره سالروز فاجعه خونین […]

[ad_1]

سخنگوی شورای نگهبان در کانال شخصی خود نوشت: بی‌لیاقتی اداره‌کنندگان حرمین شریفین نیم قرن قبل برای زنده‌یاد جلال آل‌احمد روشن شده بود و در همان سال‌ها او پیشنهاد بین‌المللی شدن اداره مکه و مدینه را داد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از خبرآنلاین، عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان مطلبی را درباره سالروز فاجعه خونین منا در کانال شخصی خود منتشر کرد که به شرح ذیل است:

به بهانه فاجعه اسفبار منا

بی‌لیاقتی اداره‌کنندگان حرمین شریفین در حدود نیم قرن قبل برای زنده‌یاد جلال آل‌احمد نیز روشن شده بود و به همین دلیل در همان سال‌ها نیز او پیشنهاد بین‌المللی شدن اداره مکه و مدینه را داشت: چاره‌ای نیست جز بین‌المللی کردن این مشاهد. مکه و مدینه و عرفات و منا. و اداره آنها را در اختیار هیأت مشترکی از نمایندگان ملل مسلمان گذاشتن و از اختیار عرب سعودی در آوردن. (خسی در میقات)

روحش شاد.

۲۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس