تاریخ انتشار: ۳۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] گلکسی نوت ۷ سامسونگ، تازه‌وارد بازار شده و کمتر از یک سال هم از عمر آیفون ۶ اس پلاس می‌گذرد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از خبرآنلاین، اما کاربران علاقمند صبر ندارند و برای خرید یک گوشی هوشمند با بهترین دوربین عجله دارند. فون ارنا بر این اساس درست […]

[ad_1]
گلکسی نوت ۷ سامسونگ، تازه‌وارد بازار شده و کمتر از یک سال هم از عمر آیفون ۶ اس پلاس می‌گذرد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از خبرآنلاین، اما کاربران علاقمند صبر ندارند و برای خرید یک گوشی هوشمند با بهترین دوربین عجله دارند.

فون ارنا بر این اساس درست به مقایسه کامل میان گوشی‌های برتر موجود بازار زده و در چند مرحله از زوایه های مختلف دوربین گوشی‌های گلکسی نوت ۷، آیفون ۶ اس پلاس، گلکسی اس ۷ آج، اچ تی سی ۱۰، جی ۵، وان پلاس ۳ را مورد مقایسه قرار داده است.

در ابتدا نگاهی به سخت‌افزار و طراحی‌های داخل دوربین این گوشی‌ها می‌اندازیم.

دو گوشی جی ۵ و وان پلاس ۳ با ۱۶ مگاپیکسل و بقیه گوشی‌ها با ۱۲ مگاپیکسل تعریف‌شده‌اند و نسبت ابعادی/Aspect Ratio در جی ۵ بالاتر از همه است.

اما دربخش فرمت سنسور یا گیرنده دوربین، آیفون ۱/۳ است درحالی‌که نوت ۷ و اس ۷ آج ۱ ۲٫۵ تعریف شده‌اند. این رقم در وان پلاس ۳ به‌صورت ۱ ۲٫۸ است اما سایز پیکسلی در اچ تی سی ۱۰ بالاتر از بقیه و به‌صورت ۱٫۵۵μm تعریف‌شده است.

اپارچر ۲٫۲ در آیفون و ۲٫۰ در وان پلاس ۳ و ۱٫۷ در نوت ۷ قابل‌ذکر است.

فاصله کانونی عدسی در آیفون و وان پلاس ۲۹ میلی‌متر و در سامسونگ و اچ تی سی ۲۶ میلی‌متر و در جی ۵ نیز ۲۸ تعریف‌شده است.

اتوفوکوس نیز در همه گوشی‌ها تعریف و تثبیت‌شده و برای پایداری تصویری از «تار کاه» (واژه پیشنهادی برای Image Stabilization یا کاهنده تاری تصویری که براثر لرزش ایجاد می‌شود) اپتیک / OIS استفاده‌شده است.

مقایسه اول / نمای بیرونی یک ساختمان / عکس زیر / برنده: همه منهای جی ۵

۲۰۱۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس