تاریخ انتشار: ۰۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] تیم ملی فوتبال ایران پس از مدتها کش و قوس و استفاده از برندهای نامعتبر با امضای قراردادی شرکت آدیداس را به عنوان تهیه کننده البسه خود انتخاب کرد. تیم ملی فوتبال ایران به عنوان شصت و سومین کشور از البسه شرکت آدیداس استفاده خواهد کرد. به گزارش “ورزش سه”، تیم ملی فوتبال ایران […]

[ad_1]

تیم ملی فوتبال ایران پس از مدتها کش و قوس و استفاده از برندهای نامعتبر با امضای قراردادی شرکت آدیداس را به عنوان تهیه کننده البسه خود انتخاب کرد.

تیم ملی فوتبال ایران به عنوان شصت و سومین کشور از البسه شرکت آدیداس استفاده خواهد کرد.

به گزارش “ورزش سه”، تیم ملی فوتبال ایران پس از مدتها کش و قوس و استفاده از برندهای نامعتبر با امضای قراردادی شرکت آدیداس را به عنوان تهیه کننده البسه خود انتخاب کرد.

ایران در حالی قرارداد خود با آدیداس را به امضا رسانید که پیش از این ۶۲ کشور از پنج قاره دیگر با این کمپانی معتبر قرارداد داشتند.

در دو قاره اروپا و آفریقا ۲۳ کشور به مانند تیم ملی فوتبال کشور ایران وظیفه تهیه البسه خود را به عهده آدیداس گذاشته اند. در قاره اروپا کشورهای آلمان، اسپانیا، روسیه، بلژیک، سوئد، اوکراین، بوسنی و هرزگوین و ولز و در قاره آفریقا کشورهای الجزایر، مراکش، مصرو کنگو از جمله کشورهای مطرحی هستند که البسه آنها را شرکت آدیداس تهیه می کند.

در آمریکای شمالی و جنوبی نیز ۸ کشور از جمله آرژانتین، کلمبیا، مکزیک، پاراگوئه و ونزوئلا و در اقیانوسیه دو کشور ساموئا و جزایر سلیمان برای تامین البسه خود با آدیداس همکاری می کنند.

ایران در آسیا هفتمین کشوری است که البسه آدیداس را بر تن خواهد کرد. پیش از تیم ملی ایران کشورهای ژاپن، اردن، امارات، نپال، مغولستان و المپیک عراق این کمپانی بزرگ آلمانی را به عنوان تهیه کننده البسه خود انتخاب کرده و قرارداد اسپانسری با این کمپانی امضا کرده اند اما فدراسیون فوتبال ایران فعلا قرارداد اسپانسری با این کمپانی ندارد و تنها اجناس مورد نیاز خود را از آدیداس تهیه خواهد کرد.

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس