تاریخ انتشار: ۰۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] جشنواره نمایش عروسکی تهران مبارک در سومین روز برگزاری خود میزبان ۱۰ نمایش صحنه‌ای و ۸ نمایش در فضای باز است. به گزارش ایسکانیوز به نقل از ستاد خبری شانزدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران- مبارک، تالار اصلی تئاتر شهر در سومین روز میزبان نمایش «کوزه عسل نیست» کاری از عادل بزدوده به‌مدت زمان […]

[ad_1]

کارناوال عروسکی  به مناسبت آغاز شانزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر عروسکی  تهران

جشنواره نمایش عروسکی تهران مبارک در سومین روز برگزاری خود میزبان ۱۰ نمایش صحنه‌ای و ۸ نمایش در فضای باز است.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از ستاد خبری شانزدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران- مبارک، تالار اصلی تئاتر شهر در سومین روز میزبان نمایش «کوزه عسل نیست» کاری از عادل بزدوده به‌مدت زمان ۶۵ دقیقه در دو نوبت ۱۹ و ۲۱ به صحنه می‌رود.
در تالار چهارسو نمایش «سولوی باغچه » به کارگردانی علی اعتصامی‌فر به صحنه می‌رود. این نمایش که مدت زمان آن ۴۰ دقیقه است، در دو نوبت و در ساعت‌های۱۷:۳۰ و ۱۹:۳۰ اجرا می‌شود.
در تالار قشقایی نمایش « بغلم‌کن تا دمپایی نیومده» کاری از طلیعه طریقی اجرا می‌شود. این نمایش با مدت زمان ۷۵ دقیقه در دو سانس ۱۸:۳۰ و ۲۰:۳۰ روی صحنه می‌رود.
تالار سایه نیز میزبان نمایش «دایره» به کارگردانی الکا هدایت است که با مدت زمان ۴۵ دقیقه و در دو سانس ۱۸ و ۲۰:۱۵ اجرا می‌شود.
در این روز در پلاتو اجرای تئاتر شعر دو نمایش «هتی هیس هیس» کاری از گروه کانون تهران و «شبلی تنها نرو » کار گروه سپیدارهای دوستی به ترتیب در سانس‌های ۱۶:۳۰ و ۱۹ اجرا می‌شوند.
تالار هنر پذیرای نمایش «سفر شگفت‌انگیز» است که با کارگردانی دمیتری نوموکنف از کشور آلمان در دو نوبت ۱۷ و ۱۹ و با مدت زمان ۴۵ دقیقه اجرا می‌شود.
تالار محراب نیز شاهد اجرای نمایش «بازتاب حقیقت» کار کشور هند است که با مدت زمان ۴۵ دقیقه در دو سانس ۱۷:۳۰ به صحنه می‌رود.
تالار فردوسی نیز میزبان «اپرای عروسکی سعدی» کار بهروز غریب‌پور است که ساعت ۱۹:۳۰ و به مدت زمان ۱۱۰ دقیقه اجرا می‌شود.
و سرانجام اینکه نمایش «تاریخ دوران » کاری از ابراهیم شاکری به مدت ۴۰ دقیقه و در دو سانس ۱۷ و ۱۸ اجرا می‌شود.
علاوه بر اجراهای صحنه‌ای، ۸ نمایش‌ در فضای باز جشنواره نمایش عروسکی
در سومین روز برگزاری جشنواره نمایش عروسکی تهران مبارک، این جشنواره میزبان ۸ نمایش در بخش فضای باز است.
در این روز نمایش ‌«خم بازی بانوی حصار» کار افشین قاسمی به مدت ۳۰ دقیقه و راس ساعت ۱۷:۳۰ در محوطه باز تئاتر شهر اجرا می‌شود.
ساعت ۱۸ نمایش «بوسلمه» کاری از عبدالرضا محمدی‌نژاد، ساعت ۱۸:۳۰ نمایش «صندوق بازی» کاری از امید اجاقی و ساعت ۱۹ نمایش «دایناسورهای رنگی» کاری از کشور اسپانیا می‌شوند.
«ترانه خورشید و ماه» کاری از کشور لهستان نام نمایشی است که ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۳۰ دقیقه در همین محوطه اجرا می‌شود.
همچنین نمایش «بالاجاتکم» کار مشترک مهدی صالحیار و نسرین فاتح ساعت ۱۹ در پارک لاله اجرا خواهد شد.
در محوطه خانه هنرمندان نیز دو نمایش «لیر خان» کاری مشترک از ندا فرمانی و ریحانه باغبادی و «علی مردان خان و پهلوان کچل» کار مریم شاهدی به ترتیب ساعت‌های ۱۸:۳۰ و ۱۹ اجرا می‌شوند.
۵۰۳۵۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس