تاریخ انتشار: ۰۶ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] دولت در ابلاغیه‌ای جدید درباره نحوه امحای آثار مستهجن و مبتذل، سازمان جمع‌آوری و فروش املاک تملیکی را مسئول این کار معرفی کرده است. به گزارش ایسنا، روزنامه «خراسان» نوشت: بر اساس ابلاغیه جدید دولت به تعدادی از دستگاه‌های اجرایی و نهادهای مرتبط با امر مبارزه با قاچاق کالا، تاکید شده است که از […]

[ad_1]

دولت در ابلاغیه‌ای جدید درباره نحوه امحای آثار مستهجن و مبتذل، سازمان جمع‌آوری و فروش املاک تملیکی را مسئول این کار معرفی کرده است.

به گزارش ایسنا، روزنامه «خراسان» نوشت: بر اساس ابلاغیه جدید دولت به تعدادی از دستگاه‌های اجرایی و نهادهای مرتبط با امر مبارزه با قاچاق کالا، تاکید شده است که از این پس، دستگاه‌های مربوطه موظفند پس از کشف کالاهای قاچاقی چون مشروبات الکلی، آلات و وسایل قمار، آثار سمعی و بصری مستهجن و مبتذل، نسبت به ثبت صورت جلسه این کشفیات با حضور نمایندگان نهادهایی چون ناجا، دادسرا و سازمان تعزیرات حکومتی اقدام کنند.

بر اساس این ابلاغیه، این دستگاه‌ها همچنین باید با حضور نماینده حفاظت اطلاعات یا حراست یگان کاشف، این کشفیات را امحا کنند و مسئولیت اصلی این امحا بر عهده سازمان جمع‌آوری و فروش املاک تملیکی خواهد بود.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس