تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۴

م-ع دلال مشهوری که در سالهای گذشته بارها با مطرح شدن نامش و برخی فعالیتهای مخربش باعث سرزنش قلعه نویی از سوی منتقدان و مسئولان فدراسیون فوتبال شده است .

بالاخره پس از گذشت چند روز از اخبار مربوط به جدایی تونی اولیویرا از تراکتورسازی، امیر قلعه نوئی موفق ترین سرمربی تاریخ لیگ برتر که در نیم فصل اول رقابت های لیگ پانزدهم بیرون گود مانده بود، به عنوان سرمربی تراکتورسازان معرفی شد تا هم از یک سو خبر جایگزینی مربیان ایرانی به جای مربیان خارجی در لیگ برتر تایید شود و هم اینکه سرمربی فصل گذشته آبی پوشان تهرانی، در شرایطی هدایت تبریزی ها را بر عهده بگیرد که ۲ بازی حساس و سرنوشت ساز طی هفته های آتی مقابل استقلال داشته باشند.

در این بین اما نکته جالب توجه اینجاست که امیر قلعه نویی را در سفر به تبریز برای عقد قرارداد با تیم تراکتورسازی، یک واسطه معروف همراهی می کند. م-ع دلال مشهوری که در سالهای گذشته بارها با مطرح شدن نامش و برخی فعالیتهای مخربش باعث سرزنش قلعه نویی از سوی منتقدان و مسئولان فدراسیون فوتبال شده است .

در این باره باید دید که مسئولان ذیربط در تبریز چه واکنشی به حضور این فرد نشان خواهند داد ؟!

عکسی که مشاهده می کنید مربوط به حضور قلعه نویی در محل زندگی تونی اولیویرا است که دیروز توسط سایت های خبری منتشر شده و جالب اینکه در گوشه این تصویر چهره این واسطه مشاهده می شود و البته شاهدان عینی در محل هم خبر دادند که عکاس این تصویر هم واسطه دومی است که قلعه نویی را همراهی کرده که در صورت لزوم به این فرد هم خواهیم پرداخت .

کدام دلال قلعه نویی را به تراکتور رساند؟  +عکس

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس