تاریخ انتشار: ۱۷ خرد ۱۳۹۵

بر اساس مشاهده واحدهایی که برای رهن و اجاره آگهی شده‌اند؛ واحدهای زیادی به چشم می‌خورند که رهن کامل آنها زیر ۴۰ میلیون تومان است.

به گزارش “گذارنیوز”  پایین بودن توان اقتصادی مردم در این روزها یکی از مهمترین عامل‌های ایجاد رکود در بخش مسکن است، چرا که بسیاری از افراد در جامعه وجود دارند که نه تنها توان خریداری واحد مسکونی را ندارند، بلکه برای اجاره و رهن آن نیز با مشکل مواجهند.

بر اساس مشاهده واحدهایی که برای رهن و اجاره آگهی شده‌اند؛ واحدهایی به چشم می‌خورند که رهن کامل آنها زیر ۴۰ میلیون تومان است. مسلماً این واحدها برای آن دسته از افراد جامعه که توانایی پرداخت اجاره‌های ماهانه سنگین و تهیه ودیعه‌های رقم بالا را ندارند مناسب‌تر است. اکثر این واحدها به دلیل پایین بودن متراژ، واقع بودن در طبقه زیرهمکف و… با قیمتی پایین‌تر از سایر واحدهای آن محله اجاره داده می‌شوند.

برای مثال واحدی ۸۵متری در محله جنت‌آباد با رهن کامل ۴۰ میلیون تومان آگهی شده است که دلیل پایین بودن ودیعه این واحد مسکونی در مقایسه با سایر واحدهای مسکونی موجود در این محله واقع بودن این واحد در طبقه زیرهمکف است. همچنین واحد ۴۲متری دیگری در بزرگراه رسالت به دلیل واقع بودن در طبقه زیرهمکف با قیمت ۴۲ میلیون تومان رهن کامل آگهی شده است.

اما در میان این فایل‌های موجود ارزان‌ترین مربوط به واحدی ۴۲متری در خیابان امین جشنواره است که رهن کامل آن معادل ۱۲ میلیون تومان اعلام شده است. همچنین واحد ۳۰متری دیگری در بزرگراه بعثت با ودیعه ۱۸میلیونی آگهی شده است.

برچسب ها: برچسب‌ها, , ,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس