تاریخ انتشار: ۰۴ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] پیرو انتشار خبری مبنی برضرب و شتم دختر شش ساله از سوی دندانپزشک اصفهانی، روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از بررسی موضوع خبر داد. به گزارش روزنامه ایران، بازرسان معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به‌دنبال انتشار این خبر، جلسه‌ای با حضور خانواده کودک و همچنین دندانپزشک برگزار کردند و موضوع این پرونده که […]

[ad_1]

پیرو انتشار خبری مبنی برضرب و شتم دختر شش ساله از سوی دندانپزشک اصفهانی، روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از بررسی موضوع خبر داد.
 
به گزارش روزنامه ایران، بازرسان معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به‌دنبال انتشار این خبر، جلسه‌ای با حضور خانواده کودک و همچنین دندانپزشک برگزار کردند و موضوع این پرونده که پزشک آن در یکی از کلینیک‌های خصوصی استان شاغل است بررسی و مراتب برای رسیدگی سریع به سازمان نظام پزشکی اصفهان ارسال شد.
 
براساس خبر منتشر شده در فضای مجازی، چند روزقبل دختر شش ساله اصفهانی به همراه مادرش برای کشیدن دندان به مطب یک پزشک در شهر اصفهان مراجعه کرده بود. دخترک که از دندانپزشکی بسیار وحشت داشته، هنگام معاینه بی‌قراری کرده و با دکتر برای کشیدن دندان همکاری نکرده است. دکتر بعد از چند دقیقه از مادر یسنا خواسته که به اتاق انتظار برود تا او با روش خودش وارد عمل شود. مادر هم برای تهدید دخترش به کنایه خطاب به دکتر گفته «اگر یسنا اذیت کرد دعوایش کنید.»اما گفته شده بعد از رفتن مادر، مرد دندانپزشک، دخترک را کتک زده و او از درد کتک، درد دندان را فراموش کرده است. مادر یسنا بعد از دیدن آثار آزار و کتک روی صورت و دست دخترش به دکتر اعتراض کرده که پزشک نیز مدعی شده او را کتک نزده‌ بلکه تنبیه کرده‌ تا دیگر از دندانپزشکی نترسد! در پی این اتفاق موضوع از طرف خانواده کودک در حال پیگیری است.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس