تاریخ انتشار: ۱۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] کتاب «پیشینه زیباسازی شهر تهران» نوشته شهروز مهاجر و مرجان تاج الدینی ، چهارشنبه(۱۷ شهریور) در سرای اهل قلم نقد و بررسی می شود. به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی خانه کتاب، آزاده لک، نارسیس سهرابی، علی اصغر میرزایی مهر، عباس نامجو، شهروز مهاجر به نقد و بررسی کتاب «پیشینه زیباسازی شهر […]

[ad_1]

آیین رونمایی از کتاب «لذت حال خوب» در فرهنگسرای تهران

کتاب «پیشینه زیباسازی شهر تهران» نوشته شهروز مهاجر و مرجان تاج الدینی ، چهارشنبه(۱۷ شهریور) در سرای اهل قلم نقد و بررسی می شود.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی خانه کتاب، آزاده لک، نارسیس سهرابی، علی اصغر میرزایی مهر، عباس نامجو، شهروز مهاجر به نقد و بررسی کتاب «پیشینه زیباسازی شهر تهران» می پردازند.

کتاب«پیشینه زیباسازی شهر تهران» در چهار فصل و ۴۵۰ صفحه نوشته شده است. فصل اول کتاب به «پیشینه تهران از آغاز تا پایان زندیه»، فصل دوم به «سیمای تهران در دوران قاجار و برخی اقدامات عمرانی در راستای زیباسازی شهر» می‌پردازد. کتاب در فصل سوم نیز به «زیباسازی شهری در دوره قاجار» و در فصل چهارم به «زیباسازی در دوران پهلوی با نگاهی به منظره و اثاثه شهری» پرداخته است.

نقد و بررسی کتاب «پیشینه زیباسازی شهر تهران» ساعت ۱۷ تا ۱۹در سرای اهل قلم به نشانی خیابان انقلاب، خیابان فلسطین جنوبی، کوچه خواجه نصیر، پلاک۲ برگزار می شود.

۵۰۸۵۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس