تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] کاپیتان تیم ملی ازبکستان دو بازی آینده تیمش برابر ایران و چین در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را به علت مصدومیت از دست داد. به گزارش ایسکانیوز، درآستانه بازی حساس تیم های ملی ایران و ازبکستان در تاشکند که قرار است پنجشنبه همین هفته برگزار شود، بهترین مهره حریف آسیب دیده […]

[ad_1]

کاپیتان تیم ملی ازبکستان دو بازی آینده تیمش برابر ایران و چین در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را به علت مصدومیت از دست داد.

به گزارش ایسکانیوز، درآستانه بازی حساس تیم های ملی ایران و ازبکستان در تاشکند که قرار است پنجشنبه همین هفته برگزار شود، بهترین مهره حریف آسیب دیده و در مقابل ایران بازی نخواهد کرد. این خبر را رسانه های ازبک منتشر کرده اند و مشخص نیست حتما واقعیت داشته باشد اما خبر به شکل رسمی و بدون اماواگر منتشر شده است.

براساس این گزارش، در حالی که ترکیب تیم ملی ایران نیز بدون پژمان منتظری و احیانا بدون اشکان دژاگه مصدوم چیده خواهد شد بهترین خبر ممکن به اردوی شاگردان کی روش رسیده است.

اودیل احمدوف کاپیتان تیم ملی ازبکستان دو بازی آینده تیمش برابر ایران و چین در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را به علت مصدومیت از دست داد. این بازیکن شاه مهره و طراح حملات ازبک ها است و غیبت اش بار زیادی از حملات ازبکستان را کاهش خواهد داد.

۶۰۴/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس