تاریخ انتشار: ۱۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] تولید فولاد هند در ماه آگوست ۲۰۱۶ بیشترین رشد خود را در یک سال اخیر تجربه کرد. تقاضای روبه‌رشد در سومین اقتصاد بزرگ آسیا موجب این افزایش تولید شده است. به گزارش اقتصادنیوز به نقل از بلومبرگ، تولید فولاد هند در ماه آگوست با رشدی ۱۲ درصدی نسبت به زمان مشابه سال گذشته […]

[ad_1]


تولید فولاد هند در ماه آگوست ۲۰۱۶ بیشترین رشد خود را در یک سال اخیر تجربه کرد. تقاضای روبه‌رشد در سومین اقتصاد بزرگ آسیا موجب این افزایش تولید شده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از بلومبرگ، تولید فولاد هند در ماه آگوست با رشدی ۱۲ درصدی نسبت به زمان مشابه سال گذشته به ۸٫۲۴ میلیون تن رسید که بیشترین رشد از آگوست ۲۰۱۵ بوده است. تقاضا در سومین تولیدکننده بزرگ دنیا نیز با رشدی یک درصدی به ۶٫۹۷ میلیون تن رسیده در حالی که میزان واردات با ۳۶ درصد کاهش ۶۱۹ هزار تن گزارش شده است.

تولیدکنندگان بزرگ هند نظیر شرکت فولاد JSW در نظر دارند تا در پایان سال مالی در ۳۱ مارس، رکوردی تازه در تولید به ثبت برسانند. این در حالی است که پیش‌بینی می‌شود میزان تقاضا تا پایان سال مالی ۵ درصد رشد کند. در پی پنجمین ماه کاهش واردات که به دلیل گسترش محدودیت‌های دولت بر واردات به منظور حمایت از تولیدکنندگان داخلی در برابر صادرات ارزان چین، روسیه،‌ ژاپن و کره‌جنوبی صورت گرفته، فولادسازان سهم بازار خود را تقویت کرده‌اند.

صادرات فولاد هند نیز در ماه آگوست با رشدی ۸۷ درصدی نسبت به سال گذشته به ۶۸۰ هزار تن رسیده است. در مدت زمان آوریل تا آگوست، میزان واردات با افتی ۳۵ درصدی ۳٫۰۱ میلیون تن گزارش شده بود. در همین مدت،‌ تولید با ۷٫۹ درصد رشد به ۴۰٫۵ میلیون تن و مصرف نیز با ۱٫۳ درصد افزایش به ۳۳٫۷۴ میلیون تن رسیده بود.

[ad_2]

منبع:اقتصادنیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس