تاریخ انتشار: ۲۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رییس اتحادیه پرنده و ماهی با بیان اینکه قیمت هر کیلو گرم مرغ تازه در هفته گذشته ۷۷هزار ریال در اختیار بازار مصرف قرار می گرفت گفت: در هفته جاری قیمت مرغ با دو هزار ریال کاهش قیمت نسبت به هفته گذشته ۷۵هزار ریال به فروش می رود. مهدی یوسف خانی در گفت و […]

[ad_1]

رییس اتحادیه پرنده و ماهی با بیان اینکه قیمت هر کیلو گرم مرغ تازه در هفته گذشته ۷۷هزار ریال در اختیار بازار مصرف قرار می گرفت گفت: در هفته جاری قیمت مرغ با دو هزار ریال کاهش قیمت نسبت به هفته گذشته ۷۵هزار ریال به فروش می رود.

مهدی یوسف خانی در گفت و گو باایسکانیوز افزود: این کاهش قیمت مرغ به دلیل بالا رفتن مصرف داخل و کاهش صادارت به کشور های افغانستان، عراق و روسیه بوده است.

او گفت: هفته گذشته قیمت هر کیلو گرم مرغ تازه ۷۷هزار ریال بود که در هفته جاری این مبلغ ۷۵هزار ریال است.

به گفته یوسف خانی قیمت هر کیلو گرم مرغ زنده مرغداری ها تحویل کشتارگاه ۴۹هزار و ۵۰۰ریال است.

یوسف خانی تصریح کرد: هم اکنون هیچ گونه کمبودی در خصوص عرضه گوشت مرغ تازه در سطح شهر تهران نداریم.

رئیس اتحادیه پرنده و ماهی با بیان اینکه قیمت هر کیلو گرم تخم مرغ بدون کوچکترین تغییر قیمت نسبت به هفته گذشته به فروش می رود اظهار کرد: در حال حاضر قیمت هر کیلو گرم تخم مرغ ۴۵هزار ریال است.

*مصرف گوشت ماهی در بین مردم پایین است

او با بیان اینکه قیمت هر کیلو گرم گوشت ماهی بدون تغییر نسبت به هفته گذشته در بازار به مشتریان عرضه می شود گفت: قیمت هر کیلو گرم ماهی شیر، کپور، تیلاپیا، سفید پرورشی، آزاد، شیر و هامور جنوب به ترتیب ۲۹، ۱۴، ۱۹، ۱۴، هشت هزار، ۱۳ و ۱۷ هزار تومان به مشتریان عرضه می شود.

رئیس اتحادیه پرنده و ماهی با بیان اینکه در مدت هفته گذشته تا کنون افزایش ماهی قزل آلا را داشته ایم گفت: عرضه گوشت این ماهی در حال حاضر ۱۳۰هرار ریال به فروش می رود.

۴۰۲/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس