تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] فرمانده انتظامی تهران بزرگ بااشاره به افزایش آمار کشفیات و کاهش آمار جرایم، اظهار کرد: با بهره‌گیری از توانمندی‌ها و امکانات سازمانی توفیقات خوبی در زمینه کاهش جرایم و افزایش دستگیری مجرمان و کشفیات داشته‌ایم. به گزارش ایسنا، سردار حسین ساجدی‌نیا در حاشیه صبحگاه فرماندهی انتظامی تهران بزرگ  که همزمان با هفته ناجا برگزار […]

[ad_1]

فرمانده انتظامی تهران بزرگ بااشاره به افزایش آمار کشفیات و کاهش آمار جرایم، اظهار کرد: با بهره‌گیری از توانمندی‌ها و امکانات سازمانی توفیقات خوبی در زمینه کاهش جرایم و افزایش دستگیری مجرمان و کشفیات داشته‌ایم.

به گزارش ایسنا، سردار حسین ساجدی‌نیا در حاشیه صبحگاه فرماندهی انتظامی تهران بزرگ  که همزمان با هفته ناجا برگزار شد، اظهار کرد: در بازه زمانی شش ماهه نخست سال ۹۵ شاهد کاهش ۱۲ درصدی انواع سرقت‌ها، ۲۱ درصدی قتل، ۱۶ درصدی سرقت مسلحانه، ۱۱ درصدی سرقت به عنف و ۵۵ درصدی آدم‌ربایی و ۳۶ درصدی کاهش سوانح بوده‌ایم. علی‌رغم افزایش تعداد وسایل نقلیه موفق به کاهش حداقل تصادفات بوده‌ایم.

وی با اشاره به دغدغه مبارزه با قاچاق کالا اظهار کرد: با زحمات همکارانمان موفق به دستگیری قاچاقچیان و افزایش ۲۱ درصدی کشفیات شده‌ایم، اما در موضوع موادمخدر به علت عدم اهتمام لازم متولیان امر در سایر سازمان‌ها و نبود امکان بازپروری در جمع‌آوری معتادان، از حالت مطلوب دور هستیم.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ  ابراز امیدواری کرد: در راستای تحقق فرمان مقام معظم رهبری قرارگاه مبارزه با قاچاق با بهره‌گیری نیروهای متخصص تشکیل شده و در مقایسه با مدت مشابه گذشته با رشد ۵۰ درصدی کشفیات روبه‌رو بوده‌ایم.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس