تاریخ انتشار: ۲۶ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی از کاهش کیفیت هوا در استان‌های سمنان، قم و مرکزی خبر داد. احد وظیفه در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: بر اساس تحلیل آخرین داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، با نفوذ زبانه پرفشار بر سواحل دریای خزر، طی امروز، ابرناکی، وزش باد، بارش باران گاهی رعد  […]

[ad_1]

مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی از کاهش کیفیت هوا در استان‌های سمنان، قم و مرکزی خبر داد.

احد وظیفه در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: بر اساس تحلیل آخرین داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، با نفوذ زبانه پرفشار بر سواحل دریای خزر، طی امروز، ابرناکی، وزش باد، بارش باران گاهی رعد  و برق و تداوم هوای خنک در سواحل دریای خزر، برخی مناطق استان اردبیل، شمال آذربایجان شرقی و ارتفاعات البرز پیش‌بینی می‌شود. 

وی با اشاره به مواج بودن دریای خزر طی امروز (سه‌شنبه ۲۶ مرداد)، گفت: طی امروز به سبب افزایش سرعت وزش بادهای شرقی در جنوب استان سمنان و استان‌های قم و مرکزی کاهش کیفیت هوا انتظار می‌رود.

وزش باد شدید و گرد و خاک در زابل

مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی افزود: طی سه روز آینده در شرق و جنوب شرق کشور، بویژه منطقه زابل در بعضی ساعات وزش باد شدید و گرد و خاک رخ خواهد داد. همچنین طی امروز در استان خوزستان در بعضی ساعات افزایش وزش باد و گرد و خاک دور از انتظار نیست. در سایر نقاط کشور نیز جوی نسبتا پایدار حاکم خواهد بود.

به گفته وظیفه، آسمان تهران در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۲۷ و ۲۸ مرداد، صاف، گاهی وزش باد با حداکثر و حداقل دمای ۳۳ و ۲۴ و ۳۴ و ۲۴ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس