تاریخ انتشار: ۲۲ اسف ۱۳۹۳

سکه تمام بهار آزادی از ابتدای بهمن‌ماه امسال تاکنون سیر نزولی در پیش گرفته و با کاهش ۸۰ هزار تومانی قیمت همراه بوده‌ است. به گزارش گذارنیوز  قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی در روز نخست بهمن ماه به یک میلیون و ۴۴ هزار و ۵۰۰ تومان و در ۱۵ بهمن‌ماه به یک میلیون […]

سکه تمام بهار آزادی از ابتدای بهمن‌ماه امسال تاکنون سیر نزولی در پیش گرفته و با کاهش ۸۰ هزار تومانی قیمت همراه بوده‌ است.

طلا

به گزارش گذارنیوز  قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی در روز نخست بهمن ماه به یک میلیون و ۴۴ هزار و ۵۰۰ تومان و در ۱۵ بهمن‌ماه به یک میلیون و ۱۴ هزار تومان رسید؛ این در حالی است که نرخ سکه از ابتدای بهمن‌ماه تاکنون ۹٫۹ درصد کاهش یافته‌ است.

در ادامه روزهای پایانی سال سکه روند کاهش قیمت خود را حفظ کرد و در ۳۰ بهمن ماه ۹۹۲ هزار تومان معامله شد. همچنین سکه تمام بهار آزادی در ۱۶ اسفند ماه نیز با قیمت ۹۵۹ هزار و ۵۰۰ تومان فروخته شد.

سکه در روز گذشته نرخ ۹۳۴ هزار تومان را تجربه کرد. قیمت اونس طلا نیز مانند سکه روند نزولی در پیش گرفته و از ابتدای بهمن‌ماه تا کنون با بیش از ۱۵۰ دلار کاهش همراه بوده‌است.

هر اونس طلا در سوم بهمن‌ماه با قیمت یک هزار و ۳۰۶ دلار، در ۱۵ بهمن ماه یک هزار و ۲۶۲ دلار و در ۳۰ بهمن ماه یک هزار و ۲۰۸ دلار فروخته شد. همچنین قیمت هر اونس طلا امروز به یک‌هزار و ۱۵۰ دلار رسیده‌ است.

برچسب ها: برچسب‌ها, ,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس