تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] بانک مرکزی امروز سه‌شنبه، نرخ ۱۹ ارز را با افزایش، نرخ ۱۵ ارز را با کاهش و نرخ پنج ارز را ثابت اعلام کرده است. بر این اساس نرخ دلار آمریکا از ۳۱ هزار و ۴۳۰ ریال به ۳۱ هزار و ۴۲۹ ریال رسیده و معادل یک ریال افت کرده است. به گزارش […]

[ad_1]


بانک مرکزی امروز سه‌شنبه، نرخ ۱۹ ارز را با افزایش، نرخ ۱۵ ارز را با کاهش و نرخ پنج ارز را ثابت اعلام کرده است. بر این اساس نرخ دلار آمریکا از ۳۱ هزار و ۴۳۰ ریال به ۳۱ هزار و ۴۲۹ ریال رسیده و معادل یک ریال افت کرده است.

به گزارش گذارنیوز، بانک مرکزی امروز سه‌شنبه، نرخ ۱۹ ارز را با افزایش، نرخ ۱۵ ارز را با کاهش و نرخ پنج ارز را ثابت اعلام کرده است. بر این اساس نرخ دلار آمریکا از ۳۱ هزار و ۴۳۰ ریال به ۳۱ هزار و ۴۲۹ ریال رسیده و معادل یک ریال افت کرده است.

همچنین بانک مرکزی، نرخ پوند انگلیس را همراه با کاهش معادل ۴۰ هزار و ۷۸۷ ریال گزارش داده است.

دلار کانادا، دینار کویت و درهم امارات نیز، از جمله ارزهایی هستند که امروز در شبکه بانکی با کاهش قیمت همراه شده‌اند. این ارزها به ترتیب ۲۳ هزار و ۸۴۹ ریال، ۱۰۴ هزار و ۲۴۹ ریال و ۸۵۵۷ ریال قیمت دارند. 

این در حالی است که امروز قیمت بعضی ارزها از جمله فرانک سوییس، لیر ترکیه و یورو با افزایش همراه شده و به ترتیب با قیمت‌هایی معادل ۳۲ هزار و ۴۱۴ ریال، ۱۰ هزار و ۵۵۹ ریال و ۳۵ هزار و ۳۳۷ ریال اعلام شده‌اند. 

همچنین بر اساس گزارش بانک مرکزی امروز، نرخ کرون سوئد، دلار هنگ‌کنگ، لیر سوریه، روبل بلاروس و سومونی تاجیکستان نسبت به روز گذشته ثابت مانده است.

قیمت‌ سایر ارزهای دولتی را در جدول گذارنیوز مشاهده کنید:

[ad_2]

منبع:گذارنیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس