تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] فعالان بازار ارز و سکه تهران امروز (شنبه) هر دلار آمریکا را با یک ریال کاهش نسبت به پنجشنبه گذشته ۳۵ هزار و ۶۱۶ ریال و هر قطعه سکه طلای تمام بهار آزادی طرح جدید را با ۶ هزار ریال افزایش، به قیمت ۱۱ میلیون ۲۱۱ هزار ریال دادوستد کردند. به گزارش ایسکانیوز، هر […]

[ad_1]

طلا وسکه

فعالان بازار ارز و سکه تهران امروز (شنبه) هر دلار آمریکا را با یک ریال کاهش نسبت به پنجشنبه گذشته ۳۵ هزار و ۶۱۶ ریال و هر قطعه سکه طلای تمام بهار آزادی طرح جدید را با ۶ هزار ریال افزایش، به قیمت ۱۱ میلیون ۲۱۱ هزار ریال دادوستد کردند.

به گزارش ایسکانیوز، هر یورو ۴۰ هزار و ۱۳ ریال و هر پوند انگلیس ۴۷ هزار و ۶۴ ریال قیمت خورده است.
بر این اساس هر یورو نسبت به معاملات پنجشنبه گذشته ۳۴ ریال افت ارزش داشته و ارزش پوند انگلیس نیز تغییری نکرده است.
همچنین بر پایه اعلام اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران و تا لحظه انتشار این خبر، هر قطعه سکه طلا طرح قدیم با ۱۰ هزار ریال افزایش ۱۱ میلیون و ۲۰۰ هزار ریال فروخته شد؛ هر قطعه نیم سکه طلا نیز پنج میلیون ۶۷۰ هزار ریال و هر قطعه ربع سکه نیز ۲ میلیون ۹۷۰ هزار ریال دادوستد شدند که نسبت به پنجشنبه گذشته هر دو، ۱۰ هزار ریال قیمت داشتند.
هر قطعه سکه گرمی نیز یک میلیون و ۸۷۰ هزار ریال فروخته شد که نسبت به آخرین روز کاری هفته گذشته تغییری نداشت ضمن آنکه ارزش هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز از سوی اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران یک میلیون و ۱۳۹ هزار و ۷۹۰ ریال اعلام شد.
این اتحادیه ارزش جهانی هر اونس طلا را یک میلیون و ۳۳۸ هزار و ۱۰ سنت، ارزش هر دلار آمریکا را ۳۵ هزار و ۶۸۰ ریال و ارزش هر یورو را ۴۰ هزار و ۱۵۰ ریال برآورد کرد.

۶۰۲/۴۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس