تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] رییس پلیس راهور در همایش ملی طلایه داران فرهنگ ترافیک گفت: در پنج ماهه نخست سال ۹۵ در مقایسه با ۵ ماهه سال ۹۴ کاهش ۱۸۹ نفری در تصادفات داشته‌ایم و نسبت به سال گذشته شاهد کاهش ۳ درصدی جان باختگان بوده‌ایم. به گزارش ایسنا ، سردار تقی مهری در همایش ملی طلایه داران […]

[ad_1]

رییس پلیس راهور در همایش ملی طلایه داران فرهنگ ترافیک گفت: در پنج ماهه نخست سال ۹۵ در مقایسه با ۵ ماهه سال ۹۴ کاهش ۱۸۹ نفری در تصادفات داشته‌ایم و نسبت به سال گذشته شاهد کاهش ۳ درصدی جان باختگان بوده‌ایم.

به گزارش ایسنا ، سردار تقی مهری در همایش ملی طلایه داران فرهنگ ترافیک که در سالن وزنه برداری ورزشگاه آزادی برگزار شد گفت: خوشبختانه با همکاری که بین همه دستگاه‌های اجرایی کشور به ویژه وزارت آموزش و پرورش وجود داشته توانسته‌ایم فرهنگ ترافیکی را ارتقاء دهیم. هم اکنون قریب به ۱۰ میلیون همیار در سطح کشور ،بیش از ۵۰۰۰ بازرس محسوس و بیش از ۱۵ هزار راهور محله به صورت نمونه در سطح کشور فعالیت می کنند.

وی افزود: با اقدامات فرهنگی و کنترلی پلیس از سال ۸۴ تا سال ۹۵ که حدود ۱۱ سال از اجرای فرهنگ های ترافیک کشور می گذرد تعداد جان باختگان سوانح رانندگی با کاهش ۱۱ هزار نفری از ۲۷ هزار نفر به ۱۶۸۸۲ نفر کاهش رسیده است.

سردار مهری با ابراز امیدواری از بهبود رفتار ترافیکی خاطرنشان کرد: ۷۲ درصد از جانباختگان سوانح رانندگی در خارج از شهر و ۲۸ درصد درون شهر هستند که ان شالله با اجرای نظم و پیشگیری از تخلفات حادثه ساز شاهد کاهش این حوادث باشیم.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس