تاریخ انتشار: ۱۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] مدیرکل مدیریت بحران خوزستان گفت:‌ در راستای اجرای مصوبه کاهش ساعت اداری در روزهای گرم با دمای بالای ۴۹ درجه سانتی‌گراد، ساعت ۱۳ امروز در کلیه شهرستان‌های خوزستان پایان ساعت اداری خواهد بود. هاشم بالدی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: ‌با توجه به پیش بینی‌های هواشناسی و به دلیل افزایش دمای بالای ۴۹ درجه […]

[ad_1]

مدیرکل مدیریت بحران خوزستان گفت:‌ در راستای اجرای مصوبه کاهش ساعت اداری در روزهای گرم با دمای بالای ۴۹ درجه سانتی‌گراد، ساعت ۱۳ امروز در کلیه شهرستان‌های خوزستان پایان ساعت اداری خواهد بود.
 
هاشم بالدی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: ‌با توجه به پیش بینی‌های هواشناسی و به دلیل افزایش دمای بالای ۴۹ درجه سانتی‌گراد، امروز (۱۱ مردادماه)‌ به دلیل افزایش دما در بیشتر شهرستان‌های استان خوزستان و به منظور مدیریت و مصرف بهینه برق، در کلیه شهرستان‌های استان با دو ساعت کاهش زمان، ساعت ۱۳ پایان ساعت اداری خواهد بود.

وی افزود:‌ مصوبه کاهش ساعت اداری در روزهای گرم با دمای بالای ۴۹ درجه سانتی‌گراد در راستای صرفه جویی در مصرف انرژی در استان خوزستان اجرا می‌شود و بدین ترتیب کلیه دستگاه‌های اجرایی، ادارات و بانک‌ها امروز تا ساعت ۱۳ فعال هستند. دستگاه‌های خدمات‌رسان از جمله بیمارستان‌ها، اورژانس‌ها و آتش‌نشانی از این قاعده مستثنا خواهند بود.

بالدی گفت: بنا بر پیش‌بینی‌های هواشناسی، دمای هوای امروز شوش ۵۱ درجه، اهواز، آبادان، بستان و دزفول ۵۰ درجه و شوشتر، ماهشهر، آغاجاری و گتوند به ۴۹ درجه سانتی‌گراد می‌رسد.

مدیرکل مدیریت بحران خوزستان اظهار کرد: برای فردا نیز با دریافت پیش‌بینی‌های هواشناسی و با توجه به میزان دمای هوای شهرستان‌های استان،‌ تصمیم‌گیری خواهد شد.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس