تاریخ انتشار: ۲۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون دانشگاه خواجه نصیر گفت: در سال گذشته با کاهش استقبال دانشجویان از تشکل های دانشجویی روبرو بودیم اما امسال با برنامه ریزی دقیق تری به سمت تشکیل این تشکل ها می رویم. به گزارش ایسکانیوز به نقل از میزان، صفایی معاون دانشگاه خواجه نصیر گفت: تشکل های دانشجویی نبض دانشگاه هستند وباید برای […]

[ad_1]

معاون دانشگاه خواجه نصیر گفت: در سال گذشته با کاهش استقبال دانشجویان از تشکل های دانشجویی روبرو بودیم اما امسال با برنامه ریزی دقیق تری به سمت تشکیل این تشکل ها می رویم.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از میزان، صفایی معاون دانشگاه خواجه نصیر گفت: تشکل های دانشجویی نبض دانشگاه هستند وباید برای نقش آفرینی تشکل های دانشجویی در برگزاری کرسی های آزاد اندیشی تلاش کرد.

او گفت: با توجه به اینکه در سال های قبل دانشجویان برای حضور در تشکل های دانشجویی چندان رقبتی نداشتند وبرگزاری این کرسی ها بیشتر شبیه به یک میزگرد بود، دانشگاه در نظر دارد که امسال با یک برنامه ریزی دقیق تری به برگزاری این برنامه ها بپردازد.

صفایی در پایان گفت: امسال برنامه ریزی شده است تا در عرض دو هفته آینده با حضور نماینده های تشکل ها ومدیران اجتماعی کمیته ای تشکیل شود تا موضوعات مختلف در آنجا مطرح شود ناگفته نماند تفاوت امسال با سال های گذشته در این است که برگزاری این کمیته ها متشکل از همه تشکل های دانشجویی باشد.

۲۰۱۰۴

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس