تاریخ انتشار: ۱۹ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی گفت: در چهار ماهه امسال ۸۰ نفر در تصادفات برون شهری خراسان شمالی جان باختند. به‌گزارش ایلنا، سردار علی رضا مظاهری از کاهش ۱۷درصدی جان باختگان سوانح رانندگی در محورهای برون شهری استان خبر داد و گفت: از ابتدای امسال در راه های این استان ۸۲۶ تصادف رخ داده […]

[ad_1]

فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی گفت: در چهار ماهه امسال ۸۰ نفر در تصادفات برون شهری خراسان شمالی جان باختند.

به‌گزارش ایلنا، سردار علی رضا مظاهری از کاهش ۱۷درصدی جان باختگان سوانح رانندگی در محورهای برون شهری استان خبر داد و گفت: از ابتدای امسال در راه های این استان ۸۲۶ تصادف رخ داده و ۸۰ نفر جان باختند.


سردار مظاهری، بی‌توجهی به جلو، سرعت غیرمجاز، تخطی از سرعت مطمئنه و رعایت نکردن حق تقدم را علل اصلی این تصادفات عنوان کرد.


وی به افزایش ۱۵ درصدی تصادفات درون شهری استان هم اشاره کرد و گفت: در ۹۹۴ تصادف رخ داده در این محورها ۱۶ نفر جان باختند. 


فرمانده انتظامی خراسان شمالی در ادامه از دستگیری ۸۲۵ سارق در هزار و ۵۰۹ سرقت کشف شده خبر داد و افزود: از ابتدای امسال دو هزار و ۸۹ فقره سرقت در استان به وقوع پیوست.


سردار مظاهری با اعلام کشف ۸۹۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر هم در این مدت گفت: در این رابطه هزار و ۱۳۸ قاچاقچی دستگیر، ۴۱ خودرو توقیف و ۱۱ باند متلاشی شد.


وی به تشکیل ۲۱هزار و ۶۵۶ پرونده در خصوص جرایم مختلف هم اشاره کرد و افزود: این تعداد نسبت به مدت مشابه پارسال ۱۹درصد افزایش دارد. کشف ۳۳۸ مورد جعل و کلاهبرداری و دستگیری ۳۴۰ نفر در این رابطه نیز بخشی از عملکرد این فرماندهی از زبان سردار مظاهری بود.


وی به ارجاع ۶۷۰ پرونده به مراکز مشاوره و مددکاری اجتماعی این فرماندهی هم اشاره کرد و افزود: از این تعداد ۵۷۳ پرونده منجر به مصالحه و ۳۴۶ نفر از خدمات این مراکز بهره مند شدند.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس