تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی می گوید: نصیحت رهبری به احمدی نژاد اتمام حجت و خیرخواهانه بود. محمدعلی وکیلی در گفت و گو با ایسکانیوز با اشاره به توصیه مقام معظم رهبری در درس خارج فقه به رئیس جمهور سابق برای عدم ورود به عرصه انتخابات ریاست جمهوری آینده خاطرنشان کرد: من چندی […]

[ad_1]

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی می گوید: نصیحت رهبری به احمدی نژاد اتمام حجت و خیرخواهانه بود.

محمدعلی وکیلی در گفت و گو با ایسکانیوز با اشاره به توصیه مقام معظم رهبری در درس خارج فقه به رئیس جمهور سابق برای عدم ورود به عرصه انتخابات ریاست جمهوری آینده خاطرنشان کرد: من چندی پیش در مقاله ای نوشتم که بازنده بازی های احمدی نژاد اصولگرایان هستند چراکه بودن احمدی نژاد می توانست به نفع جریان اصلاح طلبی تمام شود اما عملکرد او قابل دفاع نیست.

وکیلی با اشاره به تحلیل خود از انتخابات ۹۶ با وجود عدم نامزدی احمدی نژاد و برنامه اصلاح طلبان برای این انتخابات خاطرنشان کرد: تکلیف اصلاح طلبان روشن است چرا که کاندیدای آنان مشخص است و چون مردم گرایش اصلاح‌طلبی دارند، این کاندیدا قطعاً کسی جز آقای روحانی نخواهد بود.

نماینده مردم تهران در مجلس دهم خاطرنشان کرد: معتقدیم که اصولگرایان در پسااحمدی‌نژاد حول یک چهره سفید و معتدل به وحدت می رسند.

این عضو فراکسیون امید مجلس دهم افزود: ورود احمدی نژاد می توانست فضای سیاسی و اجتماعی جامعه را دو قطبی کند و تداعی کننده آن خاطرات عجیب و غریب شیوه حکمرانی در کشور باشد اما واقعیت این است که ظرفبت کشور دیگر آن شیوه را بر نمی تابد.

مدیر مسئول روزنامه ابتکار تصریح کرد: توصیه رهبری به احمدی نژاد ناصحانه و خیرخواهانه و در جهت منافع ملی بود و جامعه انتظار داشت که احمدی نژاد نیز ولایت پذیری خود را در اطاعت از این توصیه به نمایش بگذارد.

۲۰۴/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس