تاریخ انتشار: ۱۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس سابق رئال‌مادرید برای سرمربی پیشین بارسلونا آرزوی پیروزی در دربی شهر منچستر کرد. به گزارش ایسکانیوز، رامون کالدرون در آستانه دربی روز شنبه آینده شهر منچستر برای پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی آرزوی برتری مقابل ژوزه مورینیو را کرد و گفت که سرمربی پیشین بارسلونا را به آقای خاص ترجیح می‌دهد. او گفت: ژوزه […]

[ad_1]

رئیس سابق رئال‌مادرید برای سرمربی پیشین بارسلونا آرزوی پیروزی در دربی شهر منچستر کرد.

به گزارش ایسکانیوز، رامون کالدرون در آستانه دربی روز شنبه آینده شهر منچستر برای پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی آرزوی برتری مقابل ژوزه مورینیو را کرد و گفت که سرمربی پیشین بارسلونا را به آقای خاص ترجیح می‌دهد.

او گفت: ژوزه و پپ شخصیت‌های متفاوتی دارند. شخصا سبک گواردیولا، شیوه کاری و تواضع او را ترجیح می‌دهم چون بدون جنجال با مشکلات روبه‌رو می‌شود. مورینیو شخصیتی تهاجمی دارد و وقتی اوضاع خوب پیش نرود، بقیه را سرزنش می‌کند.

کالدرون افزود: این رفتار را نمی‌پسندم اما ژوزه به هر حال مربی بزرگی است. او در مسائل انگیزشی تخصص دارد و تا به حال به همین شیوه جام‌های زیادی را برده است. شاید تاریخ حکم به برتری منچستریونایتد ژوزه مورینیو دهد اما در نهایت تیم منسجم‌تر پیروز می‌شود. دیدن یک بازی جذاب از ۲ تیم فوق‌العاده، همه را هیجان‌زده می‌کند.

۶۰۵/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس