تاریخ انتشار: ۱۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] ایران چه کالاهایی به قطر صادر می‌کند و در حال حاضر وضعیت صادرات ایران به این کشور چگونه است؟ به گزارش اقتصادنیوز، کشور قطر که میزبان جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ خواهد بود، از شرکای عمده صادراتی روزانه ایران محسوب می‌شود. از ابتدای سال جاری تا هفتم شهریورماه ایران معادل ۴۰ میلیون و ۹۶۴ هزار […]

[ad_1]

ایران چه کالاهایی به قطر صادر می‌کند و در حال حاضر وضعیت صادرات ایران به این کشور چگونه است؟

به گزارش اقتصادنیوز، کشور قطر که میزبان جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ خواهد بود، از شرکای عمده صادراتی روزانه ایران محسوب می‌شود. از ابتدای سال جاری تا هفتم شهریورماه ایران معادل ۴۰ میلیون و ۹۶۴ هزار دلار کالا به قطر صادر کرده است. بر اساس آمارهای رسمی گمرک، در این روز قطر در فهرست مقصدهای عمده صادراتی کشورمان قرار گرفته و ارزش کل صادرات ایران به این کشور به مبلغی معادل ۴۸۹ هزار دلار رسیده است.

پرطرفدارترین کالاهای ایرانی در قطر

اقلام عمده صادراتی ایران به قطر در چهارماهه منتهی به تیرماه عبارتند از: «محصولات از آهن یا فولاد غیرممزوج»، «سنگ آهن»، «سیمان‌های پودرنشده موسوم به کلینکر»، «سنگ گچ؛ انیدریت»، «کف‌پوش‌های غیرمخملی‌باف، از مواد نسجی سنتتیک یا مصنوعی آماده مصرف»، «مواد نباتی تفاله‌های نباتی آخال محصولات نباتی به هم فشرده»، «سایر کف‌پوش‌ها به‌جز گبه از پشم یا از موی نرم (کرک) حیوان»، «سایر سنگ‌های غیر از صیقل داده شده»، «کاه و پوست غلات»، «پسته‌ها با پوست تازه یا خشک» و «زعفران در بسته‌بندی بیش از ۳۰ گرم».

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس