تاریخ انتشار: ۳۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سرمربی تیم فوتبال سیاه‌جامگان مسئولیت شکست تیمش مقابل تراکتورسازی را برعهده گرفت. به گزارش ایسکانیوز، فرهاد کاظمی پس از شکست ۳ بر صفر تیمش مقابل تراکتورسازی در نشست خبری اظهار داشت: برتری تراکتورسازی به خاطر تجربه بالای بازیکنان این تیم بود. تیم ما در کارهای تاکتیکی و دفاعی بیش از حد ضعیف ظاهر شد […]

[ad_1]

سرمربی تیم فوتبال سیاه‌جامگان مسئولیت شکست تیمش مقابل تراکتورسازی را برعهده گرفت.

به گزارش ایسکانیوز، فرهاد کاظمی پس از شکست ۳ بر صفر تیمش مقابل تراکتورسازی در نشست خبری اظهار داشت: برتری تراکتورسازی به خاطر تجربه بالای بازیکنان این تیم بود. تیم ما در کارهای تاکتیکی و دفاعی بیش از حد ضعیف ظاهر شد و اشتباهات زیادی داشتیم. پس از پنالتی که منجر به گل اول تراکتورسازی شد بازی را از دست دادیم ولی باید می‌توانستیم کارهای تاکتیکی خود را در زمین بازی انجام دهیم.

وی در مورد داوری بازی نیز گفت: داوری در این دیدار عالی بود و من از هر نظر از قضاوت داور راضی هستم.

سرمربی تیم فوتبال سیاه‌جامگان افزود: گل اول بازی روحیه ما را خراب کرد و گل دوم تیم تراکتورسازی به شکل بد خط دفاعی ما برمی‌گردد که این نیز تقصیر من است. شاید من نمی‌توانم تفکرات دفاعی‌ام را به شاگردانم انتقال دهم. در کل شکل دفاعی تیم ما خوب نبود و مدافعان ما در این بازی غافل بودند و انگار هوش و حواس‌شان جای دیگر بود.من هستم که باید این غرور را از بازیکنان دور کنم. ما مشکلات زیادی داریم و این مشکلات یکی دو تا نیست که مطمئنم انشاءالله درست می‌شود.

کاظمی با ابراز رضایت از مالکیت تیم سیاه‌جامگان بر بازی در نیمه دوم اظهار داشت: تیم ما در نیمه دوم مالکیت بازی را در اختیار داشت و چند موقعیت خوب نیز ایجاد کرد. هر ۲ تیم در این نیمه شانس‌های برابر گلزنی داشتند اما ما در اجرای تاکتیک‌ها ضعیف بودیم.

وی در پاسخ به این سوال که تکلیف نام باشگاه سیاه‌جامگان چگونه شد، گفت: این مهم نیست که اسم باشگاه ما چه باشد باید حواس‌مان را روی فوتبال بگذاریم. اکنون اگر اسم باشگاه ما مصطفی هم باشد فرقی نمی‌کند باید مشکلات فوتبال را درست کنیم نه نام باشگاه را. وقتی به بازیکنان می‌گویند پول نداریم بازیکن آرامش خود را از دست می‌دهد. این موضوع باعث می‌شود وضعیت روحی بازیکنان به هم بریزد.

سرمربی تیم فوتبال سیاه‌جامگان در مورد میزبانی تراکتورسازی خاطرنشان کرد: همیشه به هواداران تراکتورسازی احترام گذاشته‌ام. هواداران قبل و بعد از دیدار تیم ما را تشویق کردند. هیچ موقع از مردم تبریز آسیب ندیده‌ام. در این دیدار نیز تماشاگران تراکتورسازی کاری به مسائل حاشیه‌ای نداشته‌اند و فقط به تشویق تیم خود پرداختند و این پیروزی را به قلعه‌نویی و تمام کادر فنی تراکتورسازی و همچنین سردار آجورلو تبریک می‌گویم.

۶۰۱/۴۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس