تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] سرمربی میلان به شاگردانش گوش زد کرد که امشب کار سختی مقابل فیورنتینا خواهند داشت. به گزارش ایسکانیوز،تیم فوتبال میلان قهرمان ۷ دوره چمپیونزلیگ امشب به مصاف فیورنتینا خواهد رفت و مقابل تیم سابق مونتلا که بین سال‌های ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۵ هدایت آن را برعهده داشت قرار خواهند گرفت. با این حال مونتلا مدعی […]

[ad_1]

سرمربی میلان به شاگردانش گوش زد کرد که امشب کار سختی مقابل فیورنتینا خواهند داشت.

به گزارش ایسکانیوز،تیم فوتبال میلان قهرمان ۷ دوره چمپیونزلیگ امشب به مصاف فیورنتینا خواهد رفت و مقابل تیم سابق مونتلا که بین سال‌های ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۵ هدایت آن را برعهده داشت قرار خواهند گرفت. با این حال مونتلا مدعی شد که تیمش کار سختی مقابل ویولا پیش رو خواهد داشت.

او گفت: دو پیروزی که کسب کردیم متعلق به گذشته است و حالا باید روی دیدار با فیورنتینا تمرکز کنیم که بازی خیلی مهمی برای ما خواهد بود. باید روند رو به رشد داشته باشیم. این بازی ها کار را برای ما سخت خواهند کرد ولی من می‌خواهم بچه ها با اعتماد به نفس به زمین بروند. خاطرات خوبی از فلورانس دارم. از نحوه پایان همکاری مان ناراحت هستم ولی ما دیدگاه متفاوتی داشتیم و تصمیم گرفتیم همکاری مان را قطع کنیم. رابطه خیلی خوبی با هم داریم. در مورد بازیکنانم باید بگویم که بورخا والرو یکی از بازیکنان کلیدی ما بود.

۶۰۴/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس