تاریخ انتشار: ۲۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیر منطقه دو عملیات آتش‌نشانی شهرداری مشهد گفت: کارگر ۳۵ ساله‌ای با سقوط در استخر قیر یک واحد تولیدی در کیلومتر ۱۷ جاده کلات به شدت مجروح شد. به گزارش ایلنا، ابوالفضل تیموری اظهار کرد: این کارگر هنگام کار دچار سانحه شد و با سقوط در استخر قیر تا گردن در قیر محبوس شد. […]

[ad_1]

مدیر منطقه دو عملیات آتش‌نشانی شهرداری مشهد گفت: کارگر ۳۵ ساله‌ای با سقوط در استخر قیر یک واحد تولیدی در کیلومتر ۱۷ جاده کلات به شدت مجروح شد.

به گزارش ایلنا، ابوالفضل تیموری اظهار کرد: این کارگر هنگام کار دچار سانحه شد و با سقوط در استخر قیر تا گردن در قیر محبوس شد.


وی با بیان اینکه وقوع این حادثه در ساعت ۹:۵۸ صبح امروز به سامانه تلفنی ۱۲۵ اعلام شد، گفت: در پی دریافت این خبر بلافاصله آتش‌نشانان و نجاتگران سه ایستگاه شماره ۳۸، ۲۹ و ۸ عازم محل حادثه شدند.


تیموری خاطرنشان کرد: ماموران آتش‌نشانی در کمتر از چند دقیقه فرد حادثه‌دیده را از داخل نزدیک به ۱۰۰۰ تن قیر نسبتا گرم خارج و تحویل تکنسین‌های اورژانس حاضر در محل کردند.


مدیر منطقه دو عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد با اشاره به اینکه فرد حادثه‌دیده در زمان رهاسازی از عمق چهار متری استخر علائم حیاتی داشت، گفت: وی برای اقدامات درمانی بلافاصله به بیمارستان منتقل شد.


تیموری با تاکید بر اینکه علت وقوع این حادثه در دست بررسی است، افزود: کارفرمایان باید رعایت نکات ایمنی و کارگاهی را جدی بگیرند تا از تکرار حوادث دلخراش جلوگیری شود.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس